Alucynk - Rynna 4 m / 125 mm

76,32 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
74

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Rynna 125 mm / 4 mb

Rynna to najważniejszy element wchodzący w skład systemu rynnowego. Przyjmuje ona bezpośrednio wodę z połaci dachowej, którą gromadzi. Jej zadaniem jest przekazanie wody opadowej do rury spustowej, która odprowadza ją dalej w odpowiednie miejsce. Obecność głębokiego wyprofilowania rynny to gwarancja skutecznego odprowadzenia wody oraz niezawodnej ochrony elewacji budynku przed zaciekami czy zawilgoceniem fundamentów.
Oferujemy rynnę w dwóch rozmiarach: 3 m i 4 m. Średnica rynny to 125 mm.

rynna 125 alucynk

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.000000
Kolor Alucynk
Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 12,5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Rynna 4 m / 125 mm