Wkręty i nity

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Wkręty – Niezbędnik każdego remontu i renowacji! 

Wyobrażacie sobie remont, budowę lub naprawę domu, czy prace na dachu bez użycia wkrętów? My też nie! Wiemy, jak bardzo istotne jest wykorzystanie tych narzędzi do rozmaitych prac. Wkręty to niezbędnik każdej pracy budowlanej, dlatego firma Glinmet oferuje ich szeroki wybór, tak aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednie do zaistniałych potrzeb! 

Jeżeli potrzebujemy połączenia dwóch elementów, przy różnorakich pracach, to jest pierwszy przedmiot, który przychodzi nam do głowy. Oczywiście wkręt wkrętowi nierówny. Istnieją ich różne rodzaje, różniące się od siebie i są przeznaczone do różnych zadań. 

Wkręty – Budowa i rodzaje wkrętów. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Niestety nie ma jednego, uniwersalnego wkręta, który połączyłby wszystko. Każdy z nich różni się od siebie zastosowaniem i wyglądem. Każde zadanie może wymagać innego typu wkręta. W naszej ofercie znajdziecie wkręty, które sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom! Dlatego też firma Glinmet oferuje szeroki wybór wkrętów, aby każdy klient był zadowolony z zakupu. Oferujemy wkręty do różnych rodzajów podłoży, takich jak drewniane czy metalowe. W ofercie firmy Glinmet kupicie również wkręty ciesielskie i wkręty do kalenicy.

Budowa wkręta jest niezwykle prosta, a każdy z nich jest zbudowany w bardzo podobny sposób. Należy pamiętać, że wkręty z pojedynczymi nacięciami są o wiele kruchsze i trudniejsze do wkręcenia. Mimo posiadania w ofercie takich wkrętów polecamy wkręty, które posiadają sześciokątne nacięcia lub typu torx.