Kasetony elewacyjne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Kasetony Elewacyjne – Innowacyjny sposób na zabudowę elewacyjną!

Szukasz nowoczesnej i eleganckiej zabudowy elewacyjnej, która nada profesjonalny charakter twojemu budynkowi? Innowacyjne Kasetony Elewacyjne pomogą uzyskać taki efekt! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych eleganckich systemów zabudowy elewacyjnej

Kasetony Elewacyjne – Nowoczesny system zabudowy elewacji! 

Te eleganckie, nadające profesjonalny charakter twojemu budynkowi, kasetony elewacyjne są często wykorzystane do ozdoby budynków biurowych, przemysłowych i budynków przestrzeni publicznej. Ogromną zaletą tego systemu elewacji jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dzieje się to dzięki pozostawieniu zbędnej pary wodnej na zewnątrz budynku. Kasetony Elewacyjne zapewniają również mikrowentylację, która chroni budynek latem, przed nagrzewaniem. Zaś Zimą pomoże utrzymać temperaturę w środku. Kasetony Elewacyjne świetnie łączą się z innymi elementami fasady budynku, tworząc spójną i profesjonalnie wyglądającą całość. Firma Glinmet oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie kasetony, dopasowane do potrzeb naszych klientów. 

Kasetony Elewacyjne – Profesjonalna zabudowa, profesjonalne zalety!

Każdy z nas marzy o wspaniałym wyglądu budynku, który zaczynamy budować. Kasetony Elewacyjne pomogą nam uzyskać ten niesamowity efekt! Aby nasz budynek wyglądał profesjonalnie i elegancko – nie znajdziemy lepszego wyboru na zabudowę naszego budynku. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów do budowy kasetonów elewacyjnych, to kolejny powód, aby się nimi zainteresować. Firma Glinmet posiada ogromne doświadczenie w produkcji tego systemu zabudowy, dzięki czemu potrafimy wytworzyć różnorodne kształty, zachowując przy tym wysoką wytrzymałość!

Kasetony są również wyjątkowo lekkie, przez co mogą sprawiać wrażenie, że są podatne na uszkodzenia. Do produkcji kasetonów elewacyjnych używamy najwyższej jakości materiałów, a to w połączeniu z odpowiednią konserwacją, pozwoli nam cieszyć się zabudową elewacji przez wiele lat. Niewątpliwą korzyścią z posiadania kasetonów elewacyjnych jest wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne, ochrona przed promieniowaniem UV i ochrona przed korozją!