Alucynk - Rura spustowa 1 m 87 mm

22,72 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
9990000890

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Rura spustowa 87 mm / 1 mb

Rura spustowa to pionowy element systemu rynnowego, który pełni bardzo istotną rolę. Rura połączona jest lejem spustowym z rynną, a jej zadaniem jest odprowadzanie wody gromadzącej się w rynnie. Obecność profilowanego zwężenia rury gwarantuje prosty montaż i szczelne połączenie rury z kolanem lub lejem bez użycia złączki.
Oferujemy rurę spustową w trzech rozmiarach: 1 m, 3 m i 4 m. Średnica rury to 87 mm.span>

rura spustowa 1 mb

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 1.600000
Kolor Alucynk
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Rura spustowa 1 m 87 mm