Fasady i elewacje

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 25

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 25

Strona

Fasady i Elewacje – Innowacyjny sposób na nowoczesny budynek

Fasady i Elewacje to stosunkowo nowy system zabudowy elewacji. Architekci, którzy projektują nowoczesne domy i budynki, coraz częściej stosują takie rozwiązanie. Dzięki temu budynki, do których użyto fasad i elewacji, wyglądają nowocześnie i wyróżniają się wysokiej klasy estetyką. Jednak to nie wszystko. Fasady i Elewacje są niesamowicie uniwersalne i można użyć ich nie tylko do zabudować domu czy budynku, ale i garażu!

Czym są blachy elewacyjne?

Blachy Elewacyjne oferowane przez firmę Glinmet, to najwyższej jakości panele, które świetnie nadają się do zabudowy budynków przemysłowych, usługowych, magazynów, garaży czy nawet budynków mieszkalnych! Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości jest w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki. Nawet niekorzystną pogodę, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne. Firma Glinmet oferuje szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu każdy klient znajdzie blachę elewacyjną dopasowaną do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo blachy elewacyjne pokryte powłokami, takimi jak: matowa, połysk czy HPS200 Ultra. 

Czym są żaluzje fasadowe?

Żaluzje Fasadowe działają w podobny sposób co ich aluminiowe odpowiedniki, z tą różnicą, że grubość materiału jest o wiele grubsza. Dzięki temu rozwiązaniu cieszą się one o wiele większą wytrzymałością i są odporne na korozję i promieniowanie UV. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom żaluzje fasadowe pozwalają na regulację dopuszczalnego światła do wnętrza pomieszczenia, a co za tym idzie – możemy regulować jasność lub ciemność w naszym pokoju! 

Zastosowanie Żaluzji Fasadowych

Głównym zastosowaniem żaluzji fasadowej jest użycie ich do zabudowy elewacji budynku. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie, które jest dla nas dostępne. Żaluzji Fasadowych możemy również użyć do konstrukcji wiat, płotów, ogrodzeń, budowy altanek czy wykończenia fasad. Oczywiście istnieją inne, kreatywne rozwiązania, takie jak zabudowa systemu klimatyzacji czy boksów na odpady. Dlatego to innowacyjne rozwiązanie jest tak często wybierane do budowy nowoczesnych domów, ze względu na korzyści płynące z ich funkcjonalności i uniwersalności!

Żaluzje Fasadowe zapewniają wysoką ochronę, dzięki czemu możemy pominąć instalację systemu klimatyzacji w naszym domu. Dzięki funkcją izolacyjnym żaluzje fasadowe doskonale izolują nasze pomieszczenia od temperatury zewnętrznej i ochraniają nas przed uporczywym upałem. Poprawiają również cyrkulację powietrza, dzięki czemu chronimy nasze pomieszczenia przed pleśnią i grzybem.