Blachy trapezowe z filcem antykondensacyjnym

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Blachy trapezowe z powłoką antykondensacyjną – Więcej zalet, więcej możliwości

Firma Glinmet oferuje blachę trapezową z powłoką antykondensacyjną najwyższej jakości. Dzięki doskonałym parametrom technicznym posiada świetną wytrzymałość i zapewnia sztywność konstrukcji. Świetnie nada się do pokrycia dużych powierzchni budynków przemysłowych, hal produkcyjnych czy ścian biurowych. Blacha trapezowa z powłoką antykondensacyjną jest dwustronnie ocynkowana, co w trwały sposób zabezpiecza rdzeń pokrycia przed korozją. Blacha trapezowa z powłoką antykondensacyjną zapobiega kapaniu wody z kondensacji, dzięki czemu nie musimy martwić się nadmiarem wody. Świetnie tłumi hałas i stanowi dodatkową ochronę przeciw korozji. Montaż takiej blachy jest niezwykle prosty i szybki, a jej szerokie zastosowanie jest zaletą koło której nie można przejść obojętnie. 

Blachy trapezowe z powłoką antykondensacyjną – Szerokie zastosowanie

Blacha trapezowa perfekcyjnie z powłoką antykondensacyjną nadaje się do użycia jako elewacja na magazynach, garażach czy zabudowań gospodarczych. Jest również rozwiązaniem o wiele tańszym niż blachodachówka, która częściej jest stosowana do montażu na domach. Dzięki zwiększonej grubości możemy spodziewać się wysokiej wytrzymałości. O Jeżeli zdecydowaliśmy użyć blachy trapezowej z powłoką antykondensacyjną na budynku mieszkalnym – Firma Glinmet oferuje szeroki wybór kolorystyczny, pozwoli to na dopasowanie blachy do Twoich potrzeb! Uniwersalność blach trapezowych firmy Glinmet pozwala na wykorzystanie blach jako ogrodzenie. Każda z naszych wysokiej jakości blach trapezowych posiada dwuletnią gwarancję! 

Blachy trapezowe z powłoką antykondensacyjną – Niezwykle prosty montaż

Planujesz własnoręcznie zamontować blachę trapezową? To niezwykle proste! Odpowiednie przygotowanie powierzchni dachu ułatwi Ci pracę. Aby efektywnie układać blachę trapezową należy pamiętać, aby minimalne nachylenie dachu nie może być mniejsze niż 5°. Należy pamiętać, aby blachę trapezową można również montować na dachu jednospadowym! Mocowanie opiera się na użyciu odpowiednich wkrętów, które również znajdziecie w naszej ofercie!