Alucynk - Hak nakrokwiowy 125 mm

16,50 zł
Brak w magazynie
SKU
64

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Hak nakrokwiowy 125 mm

Hak nakrokwiowy wykorzystywany jest do mocowania rynien bezpośrednio do krokwi lub łaty. Znajduje swoje zastosowanie najczęściej, gdy konstrukcja dachu uniemożliwia zastosowanie haka doczołowego. Obecność gumowej podkładki na uchwycie gwarantuje stabilność rynny oraz jej ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami powstającymi w czasie montażu.
Zalecany rozstaw między hakami: 60 cm.

uchwyt nakrokwiowy

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.380000
Kolor Alucynk
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Hak nakrokwiowy 125 mm