Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Zaślepki do profili

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 20

Strona
 1. glinmet zaślepka do profilu 40x20
 2. glinmet zaślepka do rury słupka średnica 42mm
 3. glinmet zaślepka do rury fi50
 4. glinmet zaślepka do rury, słupka ogrodzeniowego fi60
 5. glinmet zaślepka do profilu 80x60
 6. glinmet zaślepka profilu 80x40
 7. glinmet zaślepka do profilu 60x20
 8. glinmet zaślepka do profilu 90x90
 9. glinmet zaślepka profilu 120x120
 10. glinmet zaślepka do profilu 100x100
 11. glinmet zaślepka do profilu 80x80
 12. glinmet zaślepka do profilu 70x70
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 20

Strona

Gdy decydujemy się na zmiany w domu, musimy pamiętać, żeby zachować przy nich wszelkie zasady bezpieczeństwa. Nie chodzi tu tylko o bezpieczeństwo istot żywych, ponieważ elementy statyczne także są narażone na uszkodzenia.

 

Do czego służą zaślepki?

Głównym zastosowaniem zaślepek jest ochrona przed ostrymi elementami. Jest to niezwykle ważne, gdy w domu mamy małe dzieci, które bardzo chętnie wkładają palce w każdą możliwą dziurę, a te, które wymagają zaślepek, zazwyczaj są niezwykle ostre. Dlatego zaślepki redukują stresujące sytuacje, gdy dziecko włoży swój palec w niechciane miejsce, a potem ma problem, ponieważ palec utknął. Oczywiście dzieci nie są jedynym powodem, dla którego powinniśmy korzystać z zaślepek. Osoby dorosłe również mogą zostać dotknięte przez niezabezpieczone miejsca. Jeżeli element bez zaślepki jest ostry, możemy zahaczyć się elementem naszego ubioru, co spowoduje zniszczenie materiału, a w rezultacie doprowadzi do momentu, gdy zamiast wydaniu kilku złotych na zaślepki, stracimy ubranie wartę o wiele więcej. Zaślepki zapobiegają także, przed wpadaniem wszelakich rzeczy w miejsca, w których nie powinno ich być. 

 

Wygląd również jest ważny

Możemy pomyśleć, że zaślepki spełniają jedynie funkcje ochronne, lecz nie jest to prawda. Oczywiście zaślepka jest świetnym zabezpieczeniem wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych, ogrodzeń, słupków, balustrad, mebli czy elementów placów zabaw, jednak spełniają one też inne role. Zaślepki nadają elementowi, w które je włożymy estetyczny wygląd, przez co można stwierdzić, że spełniają one funkcję ozdobną. 

 

Z czego wykonane są zaślepki?

Zaślepki, które znajdują się na naszej stronie, wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, który sprawia, że są one niezwykle odporne na warunki atmosferyczne takie jak bardzo niska temperatura, jak również promieniowanie UV. Zaletą naszych zaślepek jest ich uniwersalność, dzięki której zaślepki znajdą zastosowanie w wielu miejscach w państwa domach i ogródkach. W naszym sklepie znajdą państwo zaślepki profilowane prostokątne, kwadratowe oraz okrągłe. Każde z nich występują w różnych rozmiarach.