KACZMAREK - brązowy ⌀125

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 15

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 15

Strona

Brązowe systemy rynnowe plastikowe Kaczmarek ø125 – trwałość na lata

Pokrycie dachu to jeden z ważniejszych etapów budowy domu. Jednak równie ważny będzie również montaż odpowiedniego systemu odprowadzania wody z dachu. Dzięki niemu unikniemy uszkodzenia zarówno samej elewacji, jak i całej konstrukcji domu. Brązowe rynny PCV to chyba jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wśród systemów rynnowych. Dachy w tym kolorze stosowane są zarówno w starszym, jak i bardziej nowoczesnym budownictwie. Ważne jest więc, by odpowiednio dobrać również kolor rynien. Dlaczego warto skorzystać z systemów rynnowych plastikowych? Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Systemy rynnowe plastikowe – najważniejsze zalety

Systemy rynnowe plastikowe to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają kompromisu między trwałością rynien a ich niską ceną. Współcześnie rynny PCV produkowane są bowiem z bardzo wytrzymałego tworzywa, które nie tylko odporne jest na zadrapania czy zarysowania, ale także na odbarwienia. Możesz więc mieć pewność, że nawet za 5 lat Twoje rynny nie stracą pierwotnego koloru.

Oczywiście wśród najważniejszych zalet rynien plastikowych wymienia się też odporność na korozję oraz czynniki atmosferyczne. Plastikowe rynny są praktycznie bezobsługowe, jeśli chodzi o ich konserwację. Nie musisz co jakiś czas naprawiać czy wymieniać rur lub poszczególnych elementów, tak jak to bywa w przypadku rynien metalowych. Co więcej, aby przywrócić dawny blask plastikowym rynnom, wystarczy zwykłe mycie wodą.

Nie można też zapomnieć o łatwym montażu. Ten wynika nie tylko z prostego systemu mocowań rynien, ale również z ich niewielkiej wagi. Dzięki temu zarówno wniesienie wszystkich elementów na dach, jak i sam montaż na wysokości będzie dużo prostszy i mniej męczący niż w przypadku ciężkich rynien metalowych. Nie potrzebujesz też specjalistycznych narzędzi do zamocowania systemu, więc redukujesz koszty zakupu dodatkowych rzeczy czy wynajmu fachowej ekipy.

Brązowe systemy rynnowe plastikowe – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Brązowe systemy rynnowe plastikowe to jedno z popularniejszych rozwiązań wśród rynien PCV. Dlatego też bez problemu znajdziesz w naszym sklepie wszystko, czego potrzebujesz do ich prawidłowego montażu i połączenia. Wśród najważniejszych elementów systemu – oprócz oczywiście samych rynien o średnicy 125 mm – znajdziesz m.in. haki rynnowe, wszelkie łączniki, takie jak obejmy, kolanka czy narożniki, a także rury spustowe oraz denka. Dzięki tym wszystkim akcesoriom stworzysz trwałe i szczelne połączenia, które zapobiegną jakimkolwiek przeciekom.

Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz nie tylko brązowe rynny plastikowe, ale także systemy w wielu innych opcjach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz rynny do pokrycia dachowego i obróbek.