Blacha płaska powlekana

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Blacha Płaska Powlekana – Eleganckie pokrycie dachu, które przypomina dachówkę!

Blacha Płaska Powlekana staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o wykończenie dachu. Przy użyciu nowoczesnych technologii pozwalają upodobnić je do dachówek. Jednak warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do dachówek, blacha płaska powlekana jest o wiele lżejsza. Dzięki temu nasz dach jest mniej obciążony, przez co – bardziej bezpieczny. Rozwiązanie kuszące swoją ceną, wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem. 

Blacha Płaska Powlekana – Czym jest?

Blacha Płaska Powlekana firmy Glinmet tworzona jest z najwyższej jakości stali lub aluminium. W celu wzmocnienia, w trakcie produkcji, nakładamy na nią specjalistyczne powłoki antykorozyjne, przez co nasze blachy są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Dlatego też korozja, trudne warunki atmosferyczne, czy promieniowanie UV nie jest jej straszne.

Blacha Płaska Powlekana – Zalety, koło których nie da przejść się obojętnie

Niesamowite właściwości blachy płaskiej powlekanej są niezwykle doceniane w budownictwie, w szczególności tym nowoczesnym. Dlatego też to rozwiązanie jest coraz bardziej popularne w Polsce. Trwałość, którą otrzymujemy razem z kupnem blachy powlekanej, to jedna z największych zalet. Blachy powlekane potrafią wytrzymać wiele lat bez potrzeby konserwacji czy wymiany. Rdzeń stalowy, który pokrywamy specjalistycznymi powłokami ochronnymi, sprawia że, blacha powlekana wytrzyma najtrudniejsze warunki atmosferyczne. To pokrycie dachowe jest również niezwykle lekkie, a ich waga jest dziesięciokrotnie mniejsza niż tradycyjnych dachówek. 

Planując zakup blachy powlekanej nie musimy martwić się o uszkodzenia mechaniczne. Blachy firmy Glinmet są dodatkowo powlekane warstwami ochronnymi, które zabezpieczają je przed promieniowaniem UV, wysokimi i niskimi temperaturami, korozją czy uszkodzeniami mechanicznymi. Niska, atrakcyjna cena to ta zaleta, przez którą blacha powlekana jest kupowana najczęściej. Oszczędności można zainwestować w inną część naszego domu, a mimo to cieszyć się świetnym i wytrzymałym dachem. 

Uniwersalność i bogata gama kolorów pozwala dopasować blachę powlekaną do własnych potrzeb. Dzięki temu zachowamy spójność i jednolitość naszych budynków. Należy również pamiętać, że blachę powlekaną możemy użyć nie tylko na domu, ale również jako dach garażu!