Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Profile stalowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 38

Strona
 1. profile stalowe metalowe
 2. profile stalowe 20x20
 3. profile stalowe metalowe 20x20
 4. Profil stalowy 30 x 20 x 1,5 mm
 5. Profil stalowy 40 x 20 x 1,5 mm
 6. Profil stalowy 30 x 20 x 2 mm
 7. profil bramowy ceownik półzamknięty
 8. Profil stalowy 40 x 20 x 2 mm
 9. profile stalowe metalowe 30x30
 10. Profil stalowy 50 x 20 x 2 mm
 11. Profil stalowy 40 x 30 x 2 mm
 12. Profil stalowy 80 x 20 x 1,5 mm
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 38

Strona

Profile Stalowe – Niska waga, wszechstronność zastosowania

Profile Stalowe posiada bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Świetnie odnajdują się również przy budowie maszyn czy konstrukcjach stalowych. W ofercie firmy Glinmet znajdziecie Państwo szeroki wybór profili stalowych, o różnych kształtach i długościach. Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć produkt dopasowany pod swoje potrzeby. Są to produkty wysokiej jakości, a dzięki użyciu najlepszej jakości materiałów i produkcji w nowoczesnym systemie, nasze profile stalowe nie mają sobie równych. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę już teraz!

Profile Stalowe – Co warto wiedzieć?

Profile Stalowe są bardzo wszechstronne i z powodzeniem są wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów budowlanych. Zawdzięczają to swojej wytrzymałości i plastyczności. Dlatego też trudno wyobrazić sobie wykończenie wnętrza bez użycia profili stalowych. Służą po to, aby nasza konstrukcja była wytrzymała i służyła nam przez wiele lat. Aby prawidłowo wykończyć nasze wnętrze, należy pamiętać o jakości materiału i odpowiednim montażu. O to pierwsze nie musicie się martwić, jeżeli zdecydowaliście się na produkty firmy Glinmet. Produkujemy profile stalowe najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie profile, które łączą lekkość z trwałością i estetyką. Profile Stalowe często używane są jako element wykończeniowy, poprawiający wygląd wnętrza, albo pomieszczenia, w którym zostały użyte. 

Ponadto są to elementy bardzo sztywne, które charakteryzują się świetną izolacją termiczną i odpornością na uszkodzenia, takie jak uderzenia. Firma Glinmet oferuje profile stalowe o najwyższym współczynniku antykorozyjnym, dlatego nie musimy się bać trudnych warunków, przez które mogą one przechodzić. Pamiętajmy również o jednej, bardzo ważnej zasadzie. Każdy z profili musi pochodzić od tego samego producenta. Dzięki temu zachowamy estetykę, wytrzymałość i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania profili stalowych. 

Profile Stalowe – Rodzaje

W ofercie firmy Glinmet znajdziecie Państwo szeroki wybór profili stalowych. Każdy jest najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować trwałość i lekkość każdego z nich. Nie musicie się martwić wytrzymałością, jeżeli zdecydowaliście się na nasz produkt. W naszej ofercie znajdziecie profile stalowe, takie jak:

 

 • profile stalowe kwadratowe,
 • profile stalowe zimnogięte,
 • profile prostokątne.

 

Pamiętajcie, że wyroby naszej produkcji, to wyroby najwyższej jakości! Do produkcji profili stalowych wykorzystujemy stal najwyższej jakości, która pochodzi od sprawdzonych dostawców. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty!