Żaluzje elewacyjne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 15

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 15

Strona

Żaluzje Fasadowe – Nowoczesny system dla Nowoczesnych Budynków! 

Żaluzje elewacyjne to nowoczesny system zabudowy elewacji, które świetnie wkomponowuje się w nowoczesne budynki. Innowacyjny system wyróżnia się przede wszystkim wysokiej klasy estetyką i funkcjonalnością. Jest również uniwersalna, a co za tym idzie, znajdzie doskonałe zastosowania w różnych innych miejscach naszej posesji. 

Żaluzje Fasadowe – Czy różnią się od żaluzji aluminiowych?

Tak! Żaluzje Fasadowe działają w podobny sposób co ich aluminiowe odpowiedniki, z tą różnicą, że grubość materiału jest o wiele grubsza. Dzięki temu rozwiązaniu cieszą się one o wiele większą wytrzymałością i są odporne na korozję i promieniowanie UV. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom żaluzje fasadowe pozwalają na regulację dopuszczalnego światła do wnętrza pomieszczenia, a co za tym idzie – możemy regulować jasność lub ciemność w naszym pokoju! 

Żaluzje Fasadowe – Zastosowanie i funkcje nowoczesnych systemów zabudowy

Głównym zastosowaniem żaluzji fasadowej jest użycie ich do zabudowy elewacji budynku. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie, które jest dla nas dostępne. Żaluzji Fasadowych możemy również użyć do konstrukcji wiat, płotów, ogrodzeń, budowy altanek czy wykończenia fasad. Oczywiście istnieją inne, kreatywne rozwiązania, takie jak zabudowa systemu klimatyzacji czy boksów na odpady. Dlatego to innowacyjne rozwiązanie jest tak często wybierane do budowy nowoczesnych domów, ze względu na korzyści płynące z ich funkcjonalności i uniwersalności!

 

Żaluzje Fasadowe zapewniają wysoką ochronę, dzięki czemu możemy pominąć instalację systemu klimatyzacji w naszym domu. Dzięki funkcją izolacyjnym żaluzje fasadowe doskonale izolują nasze pomieszczenia od temperatury zewnętrznej i ochraniają nas przed uporczywym upałem. Poprawiają również cyrkulację powietrza, dzięki czemu chronimy nasze pomieszczenia przed pleśnią i grzybem.