Sztachety metalowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona

Sztachety metalowe – gdzie wykorzystać?

Doskonałą alternatywą dla płotów drewnianych są sztachety metalowe firmy Glinmet. Nie tylko nie wymagają one całorocznej konserwacji, ale również cechują się o wiele większą wytrzymałością. Ponadto dostępne są one w wielu kolorach, w tym w drewnopodobnym!

Parametry techniczne sztachet metalowych

Wszystkie sztachety metalowe posiadają wysokość profilu równą 20 mm, szerokość całkowitą 110 mm, a maksymalna oraz minimalna długość elementów waha się od 200 mm do 4000 mm. Metalowe sztachety firmy Glinmet wykonane są ze stali najwyższej jakości. Ponieważ są one ocynkowane, posiadają dodatkową warstwę ochronną, która zabezpiecza je przed korozją. Bogata kolorystyka dostępna jest w wielu wariantach, nawet tych niestandardowych, wykonywanych na specjalne zamówienie Klienta. W przypadku specyficznych zamówień, metalowe elementy mogą zostać odpowiednio docięte, co zapewnia uniwersalność produktu. 

Rodzaje sztachet metalowych

W zależności od potrzeb klienta, oferta bogata jest w sztachety okrągłe oraz proste, co pozwala na zachowanie spójnej estetyki ogrodu. Ponadto, mogą być one lakierowane jedno bądź dwustronnie. Wśród dostępnych rodzajów powłoki wyróżnić można:

  • mat,
  • połysk,
  • alucynk,
  • HPS200 ultra.

Ze względu na wiele wariantów, cena sztachet metalowych może różnić się w zależności rozmiaru, powłoki oraz lakieru. Celem uzyskania wyceny dla zamówień niestandardowych, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą.

Sztachety metalowe – cena i jakość

Zastosowanie sztachet metalowych to nie tylko oszczędność finansowa. Stalowe, ocynkowane elementy cechują się niebywałą wytrzymałością, która odporna jest na korozję oraz trudne warunki atmosferyczne. Jako materiał, stal jest niezwykle trudna w zniszczeniu, dlatego sztachety metalowe dają gwarancję tego, że posłużą przez wiele lat. Ponieważ ich konstrukcja jest wykonana z poszczególnych elementów, w razie uszkodzeń, możliwe jest bardzo łatwe i szybkie naprawienie ogrodzenia. Za ich pomocą można zmontować bramy wjazdowe, furtki, panele ogrodzeniowe, jak i całe ogrodzenia od podstaw.

Jak montować sztachety metalowe?

Budowę ogrodzenia stalowego najlepiej jest rozpocząć od wykonania podmurówki. Wybór sztachet metalowych pozwala na łatwy zakup gotowych elementów, które w razie potrzeby można zawsze dokupić. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz łatwości montażu, jaką cechują sztachety metalowe, możemy zaoszczędzić wiele czasu. Atutem wszystkich metalowych ogrodzeń sztachetowych jest fakt, że mogą być one montowane na wszelkiego rodzaju podmurówkach. Dzięki konstrukcji słupków oraz przęseł wyposażonych w specjalne otwory, możliwe jest łączenie ze sobą elementów bez konieczności używania wiertarki. Konstrukcję należy ze sobą łączyć, używając śrub, obejm lub nitów. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość, z jaką możliwe jest skonstruowanie ogrodzenia. Ponieważ nie jest to nic skomplikowanego, nawet amatorzy budownictwa będą w stanie bardzo łatwo i bez większych problemów zamontować ogrodzenie ze sztachet metalowych.