Wiatrownice

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Wiatrownice Modułowe – Ochrona dachu przed wiatrem

Jeżeli chcemy uniknąć uszkodzeń dachu związanych z silnymi wiatrami – koniecznie powinniśmy zainteresować się wiatrownicami modułowymi. Ich zastosowanie pozwoli nam na wydłużenie żywotności naszej konstrukcji. To właśnie wiatrownice modułowe chronią różne, newralgiczne elementy naszego dachu przed uszkodzeniami. Dlatego nie powinniśmy oszczędzać na tym elemencie i konieczne zainwestować w ten, jakże ważny, element Oczywiście bezpieczeństwo i ochrona to nie jedyna cecha, którą oferują wiatrownice modułowe. Ich kolejną, równie istotną funkcją, jest estetyka. To ona maskuje miejsca, w których blacha była cięta, przez co dach wygląda na spójną i jednolitą konstrukcję, ciesząc nasze oczy. 

Wiatrownice Modułowe – Co warto wiedzieć?

Firma Glinmet w swojej ofercie posiada dwa rodzaje wiatrownic modułowych – prawo- i lewostronne. To, gdzie je zamontujemy, zależy od miejsca, w którym ma się ona znaleźć. Każda, oferowana przez nas wiatrownica, posiada specjalny zaczep, którego zadaniem jest, aby montaż stał się prosty i możliwie jak najszybszy. Firma Glinmet do produkcji wiatrownic modułowych korzysta z materiałów najwyższej jakości. Wykorzystujemy nowoczesny proces produkcyjny, który sprawia, że nasze produkty są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Nasze wiatrownice modułowe nie boją się nawet najsilniejszego wiatru, a Wy, drodzy klienci, możecie spać spokojnie.

Wiatrownice Modułowe – Dopasowanie do naszego dachu

Firma Glinmet oferuje uniwersalne wiatrownice modułowe, które z łatwością można dopasować do większości pokryć dachowych, w tym: blachodachówki, blachy trapezowej, gontu bitumicznego czy dachówki ceramicznej. Ich zalety estetyczne pozwalają na świetne dopasowanie do naszego dachu, a co za tym idzie – zachowanie pełnej spójności i jednolitości budynku, na którym są zastosowane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne wersje kolorystyczne, tak aby każdy mógł znaleźć dla Siebie. Posiadamy również trzy rodzaje powłok: Połysk, Mat oraz HPS200 Ultra. To dzięki nim, nasze wiatrownice, są tak wytrzymałe i trwałe!