Uszczelki profilowane

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Uszczelki Profilowane – Dłuższa żywotność dachu dzięki odpowiedniej szczelności

Planując renowację, albo prac związanych z zamontowaniem nowego dachu, musimy pamiętać o odpowiednim jego zabezpieczeniu. Odpowiednia szczelność gwarantuje dłuższą żywotność naszego dachu, nie martwiąc się o jego naprawę. Firma Glinmet oferuje uszczelki do blachodachówki i blachy trapezowe najwyższej jakości. Uszczelki profilowane dostępne są w różnych wariantach, przez co dopasowanie jest niezwykle proste. Nie czekaj, zamów swoje uszczelki już dzisiaj i ciesz się długowiecznym dachem już dzisiaj! 

Uszczelki Profilowane – Niezbędnik każdego dachu

Jeżeli chcesz cieszyć się długowiecznym dachem, powinieneś pamiętać o jego odpowiednim montażu i zabezpieczeniu. Kierowanie się wyznaczonymi zasadami i dużą precyzją podczas montażu dachu, pozwoli się nim cieszyć przez długie lata. Bez potrzeby jego konserwacji czy naprawy. Pokrycia dachowe są na pierwszej linii ostrzału, dlatego też są narażone na opady atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury czy promieniowanie UV. Jeżeli chcemy oszczędzać – nie róbmy tego na dachu. Zastosujmy produkty najwyższej jakości! 

Jednak nawet najwyższej jakości produkty mogą nie spełnić swoich zadań, jeżeli ich odpowiednio nie zabezpieczymy. Tutaj przychodzą nam z pomocą odpowiednio dopasowane uszczelki profilowane. Dzięki tym uszczelkom niegroźne będą wam liście, opady atmosferyczne czy niespodziewani goście! 

Uszczelki Profilowane – Czym są i do jakich pokryć dachowych pasują?

Uszczelki profilowane są tworzone na wymiar i są dopasowane do indywidualnych modeli, danych producentów. Używane są do uszczelniania blachy trapezowej i blachodachówki. W naszej ofercie znajdziecie uszczelki profilowane dedykowane do różnych pokryć dachowych. Oferujemy szeroki wybór uszczelek, a dostępne są również taśmy kalenicowe i kominowe, uszczelki klinowe oraz taśma rozprężana. 

Uszczelki Profilowane do blachodachówki

Firma Glinmet oferuje wysokiej jakości uszczelki profilowane do blachodachówki. Zostały one wykonane z pianki polietylenowej, której główną zaletą jest wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i wpływ promieniowania UV. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego oferujemy ją naszym klientom. Nasze uszczelki profilowane wykazują się wysokim współczynnikiem izolacyjności, która zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego majsterkowicza! 

Uszczelki Profilowane do blachy trapezowej

Firma Glinmet oferuje uszczelki profilowane do blachy trapezowej najwyższej jakości! Uszczelki do tego rodzaju pokrycia dachowego są równie wytrzymałe i oferują tak samo duży poziom izolacyjności, jak w przypadku tych do blachodachówki.