Blachodachówka

Dostępne blachodachówki:

Afrodyta Exclusive

Wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne trendy

Monza Exclusive

Elegancki charakter połączony z wysoką trwałością

Dona

Połączenie wyglądu dachówki z funkcjonalnością blachodachówki

Galla - Modułowa

Mały rozmiar arkuszy, który ułatwia transport oraz montaż

Temida

Unikalny charakter, który podkreśla styl każdego domu

Afrodyta + filc

Blachodachówka z powłoką, która chroni przed skraplaniem wody

Blachodachówka – Uniwersalny dach, który cieszy!

Dachy z blachodachówki to przede wszystkim uniwersalność. Dzięki różnorodności w wyborze kolorów i materiałów każdy znajdzie coś dla swojego domu. Blachodachówka cechuje się lekkością, wytrzymałością, a mimo to jest niebywale estetyczna! Dzięki temu twój dom, który wyposażysz w blachodachówkę firmy Glinmet sp. z.o.o. będzie cieszył oczy twoje i twojej rodziny! Jeżeli poszukujesz taniego, wytrzymałego i łatwego w montażu dachu – dobrze trafiłeś! Zamów swoją blachodachówkę już dzisiaj!

Blachodachówki – Czym są?

Blachodachówki są pokryciami dachowymi, które wykonywane są ze stali.Charakteryzują się niebywałą prostotą w montażu, a mimo to są niezwykle wytrzymałe! Posiadanie dachu z blachodachówki uchroni nas przed niespodziewanymi i groźnymi warunkami atmosferycznymi – nawet tymi ekstremalnymi! W razie uszkodzenia, blachodachówka jest niezwykle prosta w naprawie i co najważniejsze – tania! Nasza firma tworzy blachodachówki z usztywnionej blachy, odpornej na odkształcenia. Dlatego nie jest jej straszny żaden upał! Specjalne powłoki chronią blachodachówkę przed korozją oraz promieniowaniem UV. Dlatego wybór blachodachówki naszej firmy, jest inwestycją na długie lata!

Blachodachówka – Korzyści, dla których warto posiadać taki dach!

Korzyścią, która najgłośniej przemawia za blachodachówką jest cena. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą postawić dom szybko i tanio. Czas konstrukcji skraca się, a zaoszczędzone pieniądze wykorzystać do innych prac budowlanych!Blachodachówka, mimo swojej ceny, jest niebywale wytrzymała i dzięki temu staję się tak popularna . Jako producent dachów z blachodachówki gwarantujemy wysoką jakość, wytrzymałość i idealny efekt wizualny naszego produktu! Nasze blachodachówki są wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Jest ona lakierowana na przeróżne kolory, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla Siebie! W naszej ofercie posiadamy również blachodachówki drewnopodobne i w kolorach niestandardowych. Dzięki temu, Twój dom, będzie barwny jak nigdy dotąd!

Blachodachówka – Czy montaż jest skomplikowany?

Krótko mówiąc – ani trochę! przy posiadaniu odrobiny praktycznej wiedzy sami będziemy w stanie taką blachodachówkę zamontować! Oczywiście, jeżeli nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia, lepiej jest zlecić to ekspertowi. Podczas montażu blachodachówki musimy pamiętać o naszym bezpieczeństwie i organizacji pracy! Pomoże nam to na swobodną, lekką i przede wszystkim wolną od zagrożeń – pracę!

Jeżeli jednak jesteś ciekawy jak przygotować się do montażu i zrobić to własnoręcznie – koniecznie odwiedź naszego bloga! Znajdziesz tam wszystko na temat blachodachówki, systemów rynnowych i wielu innych!