Galla Glinmet

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Blachodachówka Galla Glinmet – Klasyka połączona z innowacyjnością

Innowacja połączona z lekkością i trwałością klasycznej, ceramicznej dachówki. Galla Glinmet to blachodachówka modułowa niewielkich rozmiarów, przez co transport, a jej montaż – szybki. Nasza firma używa najwyższej jakości materiałów do produkcji, dzięki czemu blachodachówka Galla Glinmet jest niesamowicie trwała i wytrzymała. Przetrwa nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. To innowacyjne pokrycie sprawdzi się w nowoczesnym, ale i klasycznym budownictwie. Firma Glinmet oferuje różne warianty kolorystyczne, aby każdy mógł uzyskać spójność budynku. Blachodachówka Galla pokrywana jest wysokiej jakości powłokami, przez co zyskujemy świetny produkt, którym będziemy cieszyć się wiele lat. 

Blachodachówki – Charakterystyka

Blachodachówki są pokryciami dachowymi, które wykonywane są ze stali. Charakteryzują się niebywałą prostotą w montażu, a mimo to są niezwykle wytrzymałe! Posiadanie dachu z blachodachówki uchroni nas przed niespodziewanymi i groźnymi warunkami atmosferycznymi – nawet tymi ekstremalnymi! W razie uszkodzenia, blachodachówka jest niezwykle prosta w naprawie i co najważniejsze – tania! Nasza firma tworzy blachodachówki z usztywnionej blachy, odpornej na odkształcenia. Dlatego nie jest jej straszny żaden upał! Specjalne powłoki chronią blachodachówkę przed korozją oraz promieniowaniem UV. Dlatego wybór blachodachówki naszej firmy, jest inwestycją na długie lata!

Blachodachówka – Zalety

Korzyścią, która najgłośniej przemawia za blachodachówką jest cena. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą postawić dom szybko i tanio. Czas konstrukcji skraca się, a zaoszczędzone pieniądze wykorzystać do innych prac budowlanych! Blachodachówka, mimo swojej ceny, jest niebywale wytrzymała i dzięki temu staję się tak popularna . Jako producent dachów z blachodachówki gwarantujemy wysoką jakość, wytrzymałość i idealny efekt wizualny naszego produktu! Nasze blachodachówki są wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Jest ona lakierowana na przeróżne kolory, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla Siebie! W naszej ofercie posiadamy również blachodachówki drewnopodobne i w kolorach niestandardowych. Dzięki temu Twój dom, będzie barwny jak nigdy dotąd! 

Blachodachówka – Montaż

Przy posiadaniu odrobiny praktycznej wiedzy sami będziemy w stanie taką blachodachówkę zamontować! Oczywiście, jeżeli nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia, lepiej jest zlecić to ekspertowi. Podczas montażu blachodachówki musimy pamiętać o naszym bezpieczeństwie i organizacji pracy! Pomoże nam to na swobodną, lekką i przede wszystkim wolną od zagrożeń – pracę! 

Jeżeli jednak jesteś ciekawy jak przygotować się do montażu i zrobić to własnoręcznie – koniecznie odwiedź naszego bloga! Znajdziesz tam wszystko na temat blachodachówki, systemów rynnowych i wielu innych!