T-55

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Blacha trapezowa ‒ zastosowanie 

Blacha trapezowa to bardzo ekonomiczny materiał służący do krycia dachów czy elewacji Dlatego też jest idealnym rozwiązaniem na pokrycie dachu w przypadku domów, budynków użyteczności publicznej czy obiektów przemysłowych. Szeroki wybór profilów oraz rodzajów blachy trapezowej firmy Glinmet jeszcze bardziej zwiększa jej zastosowanie.  W zależności od potrzeb, blacha trapezowa może służyć nie tylko jako element elewacji, ale i ogrodzenia. 

Zalety blachy trapezowej

Blacha trapezowa firmy Glinmet  cechuje się najwyższą jakością, trwałością oraz najlepszą ceną. W ofercie znajdziecie Państwo blachę trapezową ocynkowaną, alucynkową oraz powlekaną. Dzięki specjalnej powłoce MAT, blacha trapezowa wyróżnia się nie tylko wyraźną strukturą i głębokimi, nasyconymi kolorami, ale równocześnie staje się odporna na uszkodzenia mechaniczne czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu mamy 100% pewność, że blacha trapezowa będzie nam dobrze służyć przez wiele lat.

Szeroka kolorystyka sprawia, że blacha trapezowa firmy Glinmet pozwoli zachować spójność konstrukcji każdego domu. Ponadto w ofercie firmy Glinmet znajdują się blachy trapezowe w wysokości od 7 mm do 35 mm. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy klient z pewnością znajdzie niezbędne materiały.

Blacha trapezowa T55 ‒ największa wytrzymałość

Blacha trapezowa T55 firmy Glinmet sprawdza się świetnie w przypadku pokrycia dachów budynków wielkopowierzchniowych. Jest to możliwe dzięki najwyższemu w ofercie trapezowi, który zapewnia maksymalną sztywność i wytrzymałość blachy.