T-35

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

Blacha trapezowa ‒ ekonomiczne i trwałe wykończenie dachu

Blacha trapezowa charakteryzuje się wytrzymałością, sztywnością i dużą ekonomicznością. Dlatego też stanowi idealny materiał służący do krycia dachów czy elewacji. Blacha trapezowa firmy Glinmet dostępna jest w wersji ocynkowanej, alucynkowej i powlekanej. Dzięki specjalnym powłokom, które posiada, staje się jeszcze bardziej odporna na działanie warunków atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Stąd możemy mieć pewność, że sprawdzi się jako funkcjonalne wykończenie dachu przez wiele lat.

Dzięki stopowi, który całkowicie izoluje stal od wpływu czynników zewnętrznych, blacha trapezowa firmy Glinmet jest odporna na szkodliwe działanie korozji i azotów oraz promieniowanie UV.

Blacha trapezowa ‒ zastosowanie

W zależności od wytrzymałości, którą określa wysokość profilu, blacha trapezowa może zostać zastosowana do pokrycia dachów i elewacji budynków o różnym przeznaczeniu. Do pokrycia dużych budynków gospodarczych i przemysłowych najlepiej sprawdzi się blacha trapezowa T35 oraz T55. W przypadku mniejszych obiektów, w tym budynków mieszkalnych lepiej sprawdzą się cieńsze blachy trapezowe jak: T-7, T-14 I T-18.

Blacha trapezowa T35

Blacha trapezowa T35 firmy Glinmet została wykonana z trapezu wysokiej jakości, który zapewnia jej odpowiednią sztywność i wytrzymałość. Dzięki temu staje się odporna na uderzenia, pękanie czy zarysowania. Blacha trapezowa T35 świetnie sprawdza się w przypadku krycia dachów wielkopowierzchniowych jak obiekty handlowe, przemysłowe i usługowe.