T-7

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Wysokiej jakości materiał wykonany z ocynkowanej stali i pokryty powłoką ochronną oraz lakierem dekoracyjnym. Blacha trapezowa T7 to estetycznie i zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które warto zastosować podczas wykańczania domu. Model ten pozwala na różnorodne realizacje prac renowacyjnych i wykończeniowych, zapewniając niebywałą trwałość i solidność.

Blacha trapezowa T7 – charakterystyka

Model T7 charakteryzuje się niskimi, estetycznymi przetłoczeniami o wysokości 7 mm – na każdym arkuszu znajduje się ich 10. Krawędzie, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, ułatwiają montaż i sprawiają, że po złożeniu blacha trapezowa tworzy jednolitą, spójną całość o doskonałym kryciu. 

By jak najlepiej dopasować blachę do stylu, w jakim został wykończony cały budynek, proponujemy szeroki wybór wzorów i kolorów powłoki ochronnej. W ten sposób blacha trapezowa dopasuje się do pozostałych elementów w taki sposób, by nie tylko chronić, ale także pełnić funkcję dekoracyjną.

Blacha trapezowa T7 to doskonały materiał, który można wykorzystać na niskich ścianach i na bramach, a także jako podbitkę dachową.

Zalety blachy trapezowej 

Szukając niezwykle lekkiego i zarazem wytrzymałego materiału, warto postawić właśnie na blachę trapezową. Jej ciężar wynosi maksymalnie 5 kg na 1 m². Dzięki starannie wykonanej obróbce jest odporna na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, silny wiatr, obfite opady deszczu i śniegu. Oferowana przez nas blacha jest wykonana solidnie i dokładnie, tak żeby nie ulegała łatwo uszkodzeniom i przez wiele lat wyróżniała się najlepszymi parametrami.