Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Wentylacja i przejścia dachowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 18

Strona
 1. Kratka kominowa wentylacyjna 17 x 17 cm RAL 8004 Ceglasty
 2. kratka wentylacyjna grafitowa
 3. Kratka kominowa wentylacyjna 17 x 17 cm RAL 9005 Czarna
 4. Kratka kominowa wentylacyjna 17 x 17 cm RAL8017 Brązowa
 5. kratka wentylacyjna okapu
 6. siatka okapu brązowa
 7. kominek wentylacyjny izolowany Dona GLINMET
 8. kominek wentylacyjny Monza GLINMET
 9. kominek wentylacyjny Monza GLINMET
 10. kominek czarny do blachodachówki AFRODYTA GLINMET
 11. kominek czarny do blachodachówki AFRODYTA GLINMET
 12. przejście solarne fotowoltaiczne
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 18

Strona

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Skuteczna ochrona przed wilgocią

Planując budowę dachu, musimy pamiętać o odpowiedniej wentylacji. To właśnie ten element zagwarantuje nam stałą i właściwą cyrkulację powietrza, a co za tym idzie – pomoże w uniknięciu dostaniu się wilgoci do naszego budynku. Dlatego bardzo istotne jest, aby nie zapominać i nie oszczędzać na tak ważnym elemencie, jakim jest wentylacja dachowa. To właśnie ona pomaga nam zachować odpowiednią czystość w domu. Wilgoć w budynku może doprowadzić do uszkodzenia elementów w naszym domu, zaczynając od ścian, a kończąc na dachu. Jeżeli na połaci dachowej zaczynają pojawiać się skropliny oraz zacieki, jest to znak, aby sprawdzić szczelność pokrycia dachowego. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór wentylacji, wysokiej jakości, dla Waszych dachów. Nie czekaj i chroń się przed wilgocią!

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Pierwsza linia obrony przed wilgocią

Niewątpliwie, dach jest pierwszą linią obrony przed nieprzyjacielem, jakim jest wilgoć. To jedna z jego najistotniejszych funkcji. Dlatego musimy pamiętać, aby jego szczelność była odpowiednia i niezachwiana. Wykończenie dachu odgrywa tutaj bardzo ważną rolę, więc nie możemy go pominąć i odpowiednio zaplanować rozmieszczenie elementów, tj.: wiatrownica, pasy podrynnowe i nadrynnowe oraz gąsiory. To one mają za zadanie zamykać szczelność naszego dachu. Jeżeli nasz dach jest odpowiednio szczelny, wtedy musimy zapewnić mu odpowiednią wentylację. Z pomocą przychodzą systemy, które pozwalają odprowadzić skraplającą się w naszym domu wodę. Jeżeli chcemy cieszyć się odpowiednią cyrkulacją powietrza i uniknąć rozprzestrzeniania się wilgoci w budynku.

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Produkty firmy Glinmet, to produkty najwyższej jakości

W firmie Glinmet dbamy i cenimy sobie dobre naszych klientów, zaś jakość – stawiamy na pierwszym miejscu. Produkty wytwarzamy z wysokiej jakości polipropylenu, który barwimy w masie. Dzięki temu nasze produkty są niezwykle wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne i niesamowicie trwałe, tak aby nasi klienci, cieszyli się swoim dachem przez długie lata. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować elementy do potrzeb klienta, aby jednolitość i estetyka budynku pozostała niezachwiana.