Wentylacja i przejścia dachowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 18

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 18

Strona

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Skuteczna ochrona przed wilgocią

Planując budowę dachu, musimy pamiętać o odpowiedniej wentylacji. To właśnie ten element zagwarantuje nam stałą i właściwą cyrkulację powietrza, a co za tym idzie – pomoże w uniknięciu dostaniu się wilgoci do naszego budynku. Dlatego bardzo istotne jest, aby nie zapominać i nie oszczędzać na tak ważnym elemencie, jakim jest wentylacja dachowa. To właśnie ona pomaga nam zachować odpowiednią czystość w domu. Wilgoć w budynku może doprowadzić do uszkodzenia elementów w naszym domu, zaczynając od ścian, a kończąc na dachu. Jeżeli na połaci dachowej zaczynają pojawiać się skropliny oraz zacieki, jest to znak, aby sprawdzić szczelność pokrycia dachowego. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór wentylacji, wysokiej jakości, dla Waszych dachów. Nie czekaj i chroń się przed wilgocią!

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Pierwsza linia obrony przed wilgocią

Niewątpliwie, dach jest pierwszą linią obrony przed nieprzyjacielem, jakim jest wilgoć. To jedna z jego najistotniejszych funkcji. Dlatego musimy pamiętać, aby jego szczelność była odpowiednia i niezachwiana. Wykończenie dachu odgrywa tutaj bardzo ważną rolę, więc nie możemy go pominąć i odpowiednio zaplanować rozmieszczenie elementów, tj.: wiatrownica, pasy podrynnowe i nadrynnowe oraz gąsiory. To one mają za zadanie zamykać szczelność naszego dachu. Jeżeli nasz dach jest odpowiednio szczelny, wtedy musimy zapewnić mu odpowiednią wentylację. Z pomocą przychodzą systemy, które pozwalają odprowadzić skraplającą się w naszym domu wodę. Jeżeli chcemy cieszyć się odpowiednią cyrkulacją powietrza i uniknąć rozprzestrzeniania się wilgoci w budynku.

Wentylacja i Przejścia Dachowe – Produkty firmy Glinmet, to produkty najwyższej jakości

W firmie Glinmet dbamy i cenimy sobie dobre naszych klientów, zaś jakość – stawiamy na pierwszym miejscu. Produkty wytwarzamy z wysokiej jakości polipropylenu, który barwimy w masie. Dzięki temu nasze produkty są niezwykle wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne i niesamowicie trwałe, tak aby nasi klienci, cieszyli się swoim dachem przez długie lata. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować elementy do potrzeb klienta, aby jednolitość i estetyka budynku pozostała niezachwiana.