Blachy elewacyjne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Blachy Elewacyjne – Panele do zabudowy elewacji

Blachy elewacyjne, zwane inaczej panelami elewacyjnymi, są świetnym rozwiązaniem do zabudowy elewacji. Blachy, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, posiadają wszystkie zalety blachy trapezowej T-14. Panele elewacyjne są niezwykle wytrzymałe, sztywne i niezwykle tanie, przez co są świetnym wyborem dla ludzi, którzy szukają oszczędności. Świetnie nadadzą się do zabudowy magazynu, ale również domu, garażu czy nawet ogrodzenia! 

Blachy Elewacyjne – Wysokiej jakości panele elewacyjne

Blachy Elewacyjne oferowane przez firmę Glinmet, to najwyższej jakości panele, które świetnie nadają się do zabudowy budynków przemysłowych, usługowych, magazynów, garaży czy nawet budynków mieszkalnych! Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości, jest w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki. Nawet niekorzystną pogodę, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne. Firma Glinmet oferuje szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu każdy klient znajdzie blachę elewacyjną dopasowaną do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo blachy elewacyjne pokryte powłokami, takimi jak: matowa, połysk czy HPS200 Ultra. 

Panele Elewacyjne – Zastosowanie w architekturze

Blacha elewacyjna staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Jako okładzina elewacyjna często stosowana jest w architekturze nowoczesnej. Świetne wykonanie blachy elewacyjnej jest tutaj bardzo cenione, ponieważ podczas projektów takich domów, brane jest pod uwagę starannie dobrane materiały. Jest to świetna alternatywa dla tynku czy innych materiałów elewacyjnych. Bardzo często, blacha elewacyjna stosowana jest jako przedłużenie pokrycia dachowego. Czyli tak, aby w sposób naturalny “schodziła” z dachu. Stosuje się ją również do podkreślenia detali architektonicznych. 

Panele Elewacyjne – Montaż

Ogromną zaletą blachy elewacyjnej jest ich szybki i mało skomplikowany montaż. Blachę montuje się do systemowego rusztu, który jest przymocowany do ocieplanej ściany. Montaż blachy elewacyjnej możliwy jest w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej, a dostępność bogatej gamy kolorystycznej i różnorodność dostępnych powłok, zadowoli każdego, nawet wymagającego klienta.