Gonty bitumiczne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Gonty Bitumiczne – Wysoka jakość, niska cena! 

Szukasz taniego, ale bardzo wytrzymałego pokrycia dachowego? Oczywiście, mógłbyś zainteresować się blachodachówką, blachą trapezową czy zwykłymi dachówkami. Jednak to nie jedyne opcje, które mogą Cię zainteresować. Gonty bitumiczne są o wiele mniej popularnie, ale sprawują się równie, a czasami nawet lepiej niż ich odpowiedniki! 

Gont bitumiczny zwany inaczej dachówką bitumiczną, swoją budową przypomina papę termozgrzewalną. Wykonany jest z mieszanki bitumicznej i posypki mineralnej. Zastosowanie tych materiałów pozwala uzyskać większą żywotność oraz odparność na uszkodzenia mechaniczne pokrycia dachowego. Gonty bitumiczne zabezpieczone są w folie, które zabezpieczają klej na spodzie tego pokrycia. Rdzeń takiego gontu jest zatopiony w masie bitumicznej, dzięki czemu zwiększona jest jego szczelność. 

Gonty Bitumiczne – Warte każdej złotówki

Niewątpliwie największą korzyścią przemawiającą przez gonty bitumiczne jest ich cena. Za niewielką cenę możemy sprawić sobie świetne pokrycie dachowe, a oszczędności zainwestować w inną część naszego domu. Dodatkowo są lekkie i bardzo elastyczne, przez co montaż jest niezwykle prosty i przy tym bardzo szybki. Wielu, nawet początkujących, majsterkowiczów będzie w stanie zamontować gont bitumiczny na własną rękę. To kolejna oszczędność, bo nie będziemy musieli wliczać kosztów, które policzyłby sobie fachowiec. Kolejną, bardzo charakterystyczną cechą gontów bitumicznych, jest ich wygląd. Są one zwyczajnie w świecie bardzo ładne i mogą zaskoczyć waszych gości i was samych! Kolejną zaletą i główną różnicą pomiędzy gontami bitumicznymi, a papą bitumiczną, jest przepuszczalność powietrze – tej brakuje w papach. 

Gonty Bitumiczne pasują niemal do każdego dachu, nawet tego najbardziej skomplikowanego. Jego montaż jest niezwykle prosty i szybki, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani takim pokryciem dachowym – to nie musicie dłużej zastanawiać. Firma Glinmet oferuje gonty bitumiczne najwyższej jakości, o świetnej wytrzymałości i niesamowitych walorach estetycznych. Nie czekaj! Zamów swój gont bitumiczny już dzisiaj!