T-14

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Blacha Trapezowa T-14 – Delikatna, lecz niezwykle trwała

Blacha Trapezowa T-14 jest niezwykle popularna. Została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy szukają czegoś lekkiego i delikatnego, ale wytrzymałego. To niezwykle wytrzymałe pokrycie dachowe jest odporne na trudne warunki atmosferyczne, dlatego jest tak cenione przez naszych klientów. 

Blacha Trapezowa T-14 – Produkt najwyższej klasy, z mnóstwem zalet

Blacha trapezowa T-14 jest jednym z najbardziej ekonomicznych pokryć dachowych. Firma Glinmet oferuje blachy w różnych rodzajach, m.in. blacha ocynkowana, powlekana czy aluminiowa. To pokrycie dachowe jest niezwykle wytrzymała i jest wysoce odporna na korozje, trudne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Blacha Trapezowa T-14 to również atrakcyjna cena, a w połączeniu z innymi zaletami, jest to świetny wybór dla hal produkcyjnych, biur, a nawet domów! W naszej ofercie znajdziecie również różne warianty kolorystyczne dzięki czemu każdy znajdzie blachę trapezową T-14 dopasowaną do Swoich potrzeb. Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Zamów swoje pokrycie dachowe już dzisiaj! 

Blacha Trapezowa T-14  – Szerokie zastosowanie pokrycia dachowego

Blacha trapezowa perfekcyjnie nadaje się do użycia jako elewacji na magazynach, garażach czy zabudowań gospodarczych. Jest również rozwiązaniem o wiele tańszym niż blachodachówka, która częściej jest stosowana do montażu na domach. Dzięki zwiększonej grubości możemy spodziewać się wysokiej wytrzymałości.  Uniwersalność blach trapezowych firmy Glinmet pozwala na wykorzystanie blach jako ogrodzenie. Każda z naszych wysokiej jakości blach trapezowych posiada dwuletnią gwarancję!

Blacha Trapezowa T-14 – Niezwykle prosty montaż!

Planujesz własnoręcznie zamontować blachę trapezową? To niezwykle proste! Odpowiednie przygotowanie powierzchni dachu ułatwi Ci pracę. Aby efektywnie układać blachę trapezową należy pamiętać, aby minimalne nachylenie dachu nie może być mniejsze niż 5°. Należy pamiętać, aby blachę trapezową można również montować na dachu jednospadowym! Mocowanie opiera się na użyciu odpowiednich wkrętów, które również znajdziecie w naszej ofercie!