Alucynk - Lej spustowy 125/87 mm

24,18 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
67

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Lej spustowy 125/87 mm

Lej spustowy, inaczej sztucer, to nieodzowny element systemów rynnowych. Jego zadaniem jest połączenie rynny z rurą spustową. To pozwala na skuteczne odprowadzanie wody deszczowej gromadzącej się w rynnie do rury spustowej. Lej należy montować bezpośrednio na rynnie. To rozwiązanie zapewnia szczelne połączenie elementów bez użycia złączek.
Wymiary oferowanego leja spustowego: rozmiar 125 mm, średnica wylotu 87 mm.

lej spustowy alucynk

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.410000
Kolor Alucynk
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Lej spustowy 125/87 mm