Śniegołapy

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 20

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 20

Strona

Śniegołapy – Ochrona dachu przed zalegającym śniegiem! 

Zima bywa uporczywa i zdradliwa. Mimo że prószenie śniegu bywa relaksujące, a nasze dzieci z utęsknieniem na to czekają, to jego nadmiar może sprawić problemu. Nie dotyczy to tylko naszego podjazdu, ale również dachu. To tutaj może być on najbardziej niebezpieczny, prowadząc do dużych zniszczeń. Nie tylko niszczy to budynek, ale może sprawić zagrożenie człowiekowi! Dlatego warto zainwestować w śniegołapy, które wspomagają zatrzymanie i rozdzielenie pokrywy śnieżnej. Firma Glinmet oferuje najwyższej jakości śniegołapy, w wielu kolorach. Tak, aby każdy nasz klient był zadowolony ze swojego zakupy. Nie czekaj! Zamów swoje śniegołapy już dzisiaj! 

Śniegołapy – Cichy bohater Twojego dachu 

Chcąc ochronić swój dach przed potencjalnym wrogiem, jakim jest śnieg – śniegołapy będą naszym przyjacielem. Jest to niezwykle użyteczne akcesorium dachowe. Zatrzymują i pozwalają rozdzielić pokrywy śnieżnej, która zalega na dachu. Ten cichy bohater, jakim niewątpliwie są śniegołapy, chronią elementy dachu, które są niezwykle wrażliwe na nadmiar śniegu, m.in. system rynnowy. Śniegołapy potrafią również ochronić ludzi, jeżeli opady będą zbyt intensywne, a zalegający na dachu śnieg, może zawalić nawet dach! Dlatego projektując dach, warto zaopatrzyć się w śniegołapy! 

Jednak najgorszą porą dla Twojego dachu może okazać się wiosna. Wraz z nią przychodzi topnienie śniegu, a ten spadający na ziemię, może wyrządzić wiele szkód. Nie tylko zagrożony jest system rynnowy, ale również Twój ogród, albo samochód! Do obiektów narażonych na niebezpieczeństwo można zaliczyć wszystko, co znajduje się na powierzchni, na którą może spaść śnieg. W tym ludzie, którzy znajdują się na zewnątrz. 

Śniegołapy – Co musisz wiedzieć o montażu? 

Właściwe umieszczenie śnieżnych pułapek na dachu jest bardzo ważne. Aby skutecznie spełniały swoją funkcję, śniegołapy muszą być prawidłowo rozmieszczone. Stosunkowo płaski dach może wymagać jedynie 50 centymetrów odstępu między śnieżnikami, podczas gdy bardzo stromy może wymagać od 10 do 30 centymetrów. Im bardziej stromy dach, tym gęściej powinno się je rozmieścić.