T-18

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Blacha trapezowa ‒ skuteczne wykończenie dachu

Cechy charakterystyczne blachy trapezowej to bardzo duża sztywność, wytrzymałość i ekonomiczność. To właśnie dzięki nimi blacha trapezowa stanowi idealny materiał wykończeniowy domów rodzinnych jak i budynków gospodarczych.

W ofercie firmy Glinmet znajdziecie Państwo wersję ocynkowaną, alucynkową oraz powlekaną. Poprzez wykorzystanie specjalnych powłok w jej budowie, blacha trapezowa firmy Glinmet jest o wiele bardziej odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych czy chociażby uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zyskujemy pewność, że będzie nam służyć przez wiele lat. 

Blacha trapezowa alucynk

Blacha trapezowa, która została pokryta powłoką alucynkową, wykazuje bardzo dużą odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Stop, z którego została wykonana, izoluje rdzeń stalowy od deszczu, śniegu czy mrozu. To właśnie sprawia, że blacha trapezowa jest odporna na szkodliwe działanie korozji, azotów czy promieniowanie UV. 

Blacha trapezowa T18                                                    

Blacha trapezowa T18 została wykonana z trapezu najwyższej jakości. Co więcej, stanowi jeden z najbardziej ekonomicznych materiałów do krycia dachów domów rodzinnych oraz elewacji. Blacha trapezowa T18 firmy Glinmet wykazuje się bardzo dużą sztywnością oraz wytrzymałością. Ponadto jest niezwykle odporna na zarysowania, pękanie czy uszkodzenia. Blacha trapezowa T18 firmy Glinmet sprawdzi się idealnie w przypadku krycia budynków o małej i średniej powierzchni. 

Blacha trapezowa firmy Glinmet jest dostępna w grubościach od 0,5 do 1,5 mm.