Alucynk - Obejma rury spustowej 87 mm

13,05 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
70

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Obejma do rury spustowej 87 mm

Obejma metalowa to element znajdujący swoje zastosowanie w mocowaniu rury spustowej do muru. Obecność nitonakrętki obejmy to gwarancja szybkiego i prostego montażu. Obejma wyposażona jest w uszczelkę, która skutecznie chroni przed zarysowaniami oraz warunkuje trwałość połączenia. Do przymocowania obejmy do ściany konieczny jest dybel.
Wymiary oferowanej obejmy to: średnica otworu obejmy 87 mm.

obejma rury alucynk

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.140000
Kolor Alucynk
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Obejma rury spustowej 87 mm