Alucynk - Denko rynnowe 125 mm

7,95 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
62

Cena dotyczy 1 sztuki.

Alucynk - Denko rynnowe 125 mm

Denko to element systemu rynnowego, który umożliwia szczelne i estetyczne zamknięcie rynny na jej końcu. Funkcją denka jest ochrona przed wylewaniem się wody opadowej zgromadzonej w rynnie. Denko może być montowane jako zakończenie zarówno lewej jak i prawej strony rynny, ponieważ jest uniwersalne.
W zestawie z denkiem znajduje się uszczelka, której zadaniem jest uszczelnienie połączenia.

denko rynnowe alucynk

Alucynk - system rynnowy

Rynny wykonane w technologii Alucynk to połączenie aluminium, cynku oraz krzemu. Połączenie tych trzech stopów gwarantuje wysoką odpornością na korozję, działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą rynien wykonanych z Alucynku jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rynny wykonane z tego materiału charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi przy jednocześnie niskiej cenie.

system rynnowy alucynk wymiary
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.090000
Kolor Alucynk
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alucynk - Denko rynnowe 125 mm