Stopień kominiarski do blachy trapezowej RAL 7024 Szary grafitowy

W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
SK1-4

Kompletny stopień kominiarski zawiera:

- 1x stopień kominiarski
- 1x wspornik

Elementy produktów grupowanych
Obrazek Nazwa produktu Ilość
Wspornik mocownika ławy blachy trapezowe RAL7024 Szary Grafitowy
2121
28,17 zł
Stopień kominiarski RAL 7024 Grafiowy
2110
49,76 zł

Stopień kominiarski do blach trapezowych i płaskich w kolorze grafitowym

Stopień kominiarski to przydatne akcesorium dachowe, które odpowiada za tworzenie ciągów komunikacyjnych biegnących po połaci dachowej. Obecność stopnia kominiarskiego sprawia, że poruszanie się po pokryciu jest łatwe oraz bezpieczne. Dzięki temu umożliwiony jest dostęp do istotnych urządzeń na dachu, a blacha zabezpieczona jest przed ewentualnymi uszkodzeniami powstającymi na skutek niewłaściwego przemieszczania się po połaci. Stopień kominiarski najczęściej montowany jest w połączeniu z ławą kominiarską, a mocowany jest na stałe przy użyciu wspornika mocownika ławy.

stopień kominiarski do blach trapezowych i płaskich grafitowy glinmet
 

Wspornik mocownika ławy kominiarskiej

Wspornik to element stosowany do montażu stopnia kominiarskiego. Mocowanie wspornika odbywa się bezpośrednio do stopnia przy użyciu śrub. Oferujemy wsporniki w dwóch wariantach: wsporniki do blach trapezowych i płaskich oraz wsporniki do blachodachówek. W przypadku wspornika do blachy trapezowej i płaskiej obecna jest specjalna płaska stopka, którą należy umocować bezpośrednio na blasze.

wspornik stopnia kominiarskiego glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / akcesoria dachowe / komunikacja dachowa / stopień dachowy / wspornik / mocownik

Więcej informacji
Długość [cm] 31,5
Szerokość [cm] 28
Wysokość [cm] 12
Materiał stal
Dodatki śruby w zestawie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stopień kominiarski do blachy trapezowej RAL 7024 Szary grafitowy