Ława kominiarska 40 - 80 cm do blach trapezowych, pokryć płaskich RAL7024 (grafitowy)

W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
LK40-3-1

Kompletna ława zawiera:

- 1x ława kominiarska
- 2x mocownik ławy
- 2x wspornik mocownika

Elementy produktów grupowanych
Obrazek Nazwa produktu Ilość
Ława Kominiarska 40 cm RAL 7024 (grafitowy)
2094
54,46 zł
Ława Kominiarska 80 cm RAL 7024 (grafitowy)
2099
97,65 zł
Mocownik do ławy RAL 7024 (grafitowy)
2105
24,42 zł
Wspornik mocownika ławy blachy trapezowe RAL7024 Szary Grafitowy
2121
28,17 zł

Ława kominiarska do blachy trapezowej i pokryć płaskich w kolorze grafitowym

Ława kominiarska to przydatne akcesorium dachowe, które odpowiada za tworzenie ciągów komunikacyjnych biegnących po połaci dachowej. Obecność ławy kominiarskiej sprawia, że poruszanie się po pokryciu jest łatwe oraz bezpieczne. Mocowana jest w pobliżu kominów czy wyłazów dachowych. Dzięki obecności ławy ułatwiony jest dostęp do komina oraz istotnych urządzeń na dachu, a blacha zabezpieczona jest przed ewentualnymi uszkodzeniami powstającymi na skutek niewłaściwego przemieszczania się po połaci. Ława kominiarska mocowana jest na stałe przy użyciu dwóch wsporników i dwóch mocowników. Oferujemy ławę w dwóch rozmiarach: 40 cm i 80 cm.

ława kominiarska

Niezbędny element – mocownik ławy kominiarskiej

Mocownik ławy kominiarskiej to nieodzowny komponent ławy kominiarskiej. Znajduje swoje zastosowanie w poziomowaniu położenia ławy względem połaci dachowej. Mocownik składa się z dwóch części, z których górna montowana jest do ławy kominiarskiej, a zaokrąglona dolna część montowana jest do wspornika ławy. Odpowiednie rozmieszczenie otworów mocownika umożliwia szeroki zakres regulacji. Do produkcji mocownika wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, dlatego jest to niezwykle trwały produkt. Z kolei obecność lakieru malowanego proszkowo gwarantuje ochronę antykorozyjną mocownika przez długi czas.
Do montażu jednej ławy kominiarskiej wymagane są dwa mocowniki, które montowane są przy użyciu śrub znajdujących się w zestawie.

kominek wentylacyjny wymiary

Wspornik mocownika ławy kominiarskiej do blach trapezowych i pokryć płaskich

Wspornik to ostatni element stosowany do montażu ławy. Mocowanie wspornika odbywa się bezpośrednio do mocownika przy użyciu śrub. Oferujemy wsporniki w dwóch wariantach: wsporniki do blachodachówek oraz wsporniki do blach trapezowych i płaskich. W przypadku wspornika do blachy trapezowej i płaskiej obecna jest płaska podstawa, którą należy umocować bezpośrednio na blasze.

wspornik ławy

Wspornik mocownika ławy kominiarskiej do blach trapezowych i pokryć płaskich

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ława kominiarska 40 - 80 cm do blach trapezowych, pokryć płaskich RAL7024 (grafitowy)