Ława kominiarska 40 - 80 cm do blachodachówki RAL8017 (brązowy)

W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
LK40

Kompletna ława zawiera:

- 1x ława kominiarska
- 2x mocownik ławy
- 2x wspornik mocownika

Elementy produktów grupowanych
Obrazek Nazwa produktu Ilość
Ława Kominiarska 40 cm RAL 8017 (brązowy)
2095
54,46 zł
Ława Kominiarska 80 cm RAL 8017 (brązowy)
2101
97,65 zł
Mocownik do ławy RAL 8017 (brązowy)
2107
24,42 zł
Wspornik mocownika ławy blachodachówka 350/30 mm RAL 8017 Brązowy
2118
29,10 zł

Ława kominiarska do blachodachówki w kolorze brązowym

Ława kominiarska to przydatne akcesorium dachowe, które odpowiada za tworzenie ciągów komunikacyjnych biegnących po połaci dachowej. Obecność ławy kominiarskiej sprawia, że poruszanie się po pokryciu jest łatwe oraz bezpieczne. Mocowana jest w pobliżu kominów czy wyłazów dachowych. Dzięki obecności ławy ułatwiony jest dostęp do komina oraz istotnych urządzeń na dachu, a blacha zabezpieczona jest przed ewentualnymi uszkodzeniami powstającymi na skutek niewłaściwego przemieszczania się po połaci. Ława kominiarska mocowana jest na stałe przy użyciu dwóch wsporników i dwóch mocowników. Oferujemy ławę w dwóch rozmiarach: 40 cm i 80 cm.

ława kominiarska do blachodachówki brązowa glinmet

Niezbędny element – mocownik ławy kominiarskiej

Mocownik ławy kominiarskiej to nieodzowny komponent ławy kominiarskiej. Znajduje swoje zastosowanie w poziomowaniu położenia ławy względem połaci dachowej. Mocownik składa się z dwóch części, z których górna montowana jest do ławy kominiarskiej, a zaokrąglona dolna część montowana jest do wspornika ławy. Odpowiednie rozmieszczenie otworów mocownika umożliwia szeroki zakres regulacji. Do produkcji mocownika wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, dlatego jest to niezwykle trwały produkt. Z kolei obecność lakieru malowanego proszkowo gwarantuje ochronę antykorozyjną mocownika przez długi czas.
Do montażu jednej ławy kominiarskiej wymagane są dwa mocowniki, które montowane są przy użyciu śrub znajdujących się w zestawie.

ława kominiarska do blachodachówki brązowa glinmet

Wspornik mocownika ławy kominiarskiej do blachodachówki – moduł 350/30 mm

Wspornik to ostatni element stosowany do montażu ławy. Mocowanie wspornika odbywa się bezpośrednio do mocownika przy użyciu śrub. Oferujemy wsporniki w dwóch wariantach: wsporniki do blachodachówek oraz wsporniki do blach trapezowych i płaskich. W przypadku wspornika do blachodachówki obecna jest specjalna stopka, która odpowiada modułowi blachodachówki – 350 mm.

ława kominiarska do blachodachówki brązowa glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / akcesoria dachowe /komunikacja dachowa / ława kominiarska / wspornik / mocownik

Więcej informacji
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ława kominiarska 40 - 80 cm do blachodachówki RAL8017 (brązowy)