Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Foroof Złączka rynny 150 mm - RAL 9005 czarny

28,18 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
9990001753

Cena dotyczy jednej sztuki.

Złączka rynny 150 mm stalowa w kolorze czarnym– system Foroof

Złączka rynny to niezbędny element systemów rynnowych. Jej zadaniem jest szczelne połączenie dwóch rynien lub rynny z narożnikiem. Obecność gumowej uszczelki zapewnia niezawodną szczelność systemu, a system „klik” to gwarancja bezproblemowego i łatwego połączenia dwóch elementów za pomocą złączki bez lutowania.
Oferujemy złączkę rynny o średnicy 150 mm.

złączka rynnowa 150 czarna strotexstal foroof glinmet

System rynnowy Foroof – rynna 150 mm/rura spustowa 100 mm

System rynnowy Foroof to efektywne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. System rynien metalowych Foroof tworzą nowoczesne produkty, które są trwałe, uniwersalne oraz wyróżniają się estetycznym wyglądem. System rynnowy Foroof to gwarancja skutecznego odprowadzania deszczówki, za którą odpowiadają głębokie oraz szerokie rynny, a kolorystyczna i wizualna spójność systemu warunkuje estetyczny oraz harmonijny wygląd budynku. Zastosowanie systemu rynnowego Foroof pozwala cieszyć się jego właściwościami przez długi czas.

system rynny strotexstal glinmet

System rynnowy Foroof Strotex Stal - właściwości

Do produkcji rynien systemu Foroof wykorzystywana jest blacha ocynkowana Colofer pochodzenia austriackiego. Obecność powłoki gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne różnice temperatur. Z kolei wykorzystanie warstwy tworzywa sztucznego do wykończenia powierzchni warunkuje ochronę antykorozyjną oraz zabezpiecza przed niekorzystnym promieniowaniem UV.

foroof rynny glinmet
Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.260000
Kolor RAL 9005
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Foroof Złączka rynny 150 mm - RAL 9005 czarny