Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Foroof Obejma rury 100 mm - RAL 9005 czarny

12,50 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
9990001747

Cena dotyczy jednej sztuki.

Obejma rury spustowej 100 mm stalowa w kolorze czarnym - system Foroof

Obejma metalowa to element znajdujący swoje zastosowanie w mocowaniu rury spustowej do muru. Do przymocowania obejmy do ściany konieczny jest dybel.
Wymiary oferowanej obejmy to: średnica otworu obejmy 100 mm.

obejma rury spustowej metalowa czarna strotexstal foroof glinmet

System rynnowy Foroof – rynna 150 mm/rura spustowa 100 mm

System rynnowy Foroof to efektywne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. System rynien metalowych Foroof tworzą nowoczesne produkty, które są trwałe, uniwersalne oraz wyróżniają się estetycznym wyglądem. System rynnowy Foroof to gwarancja skutecznego odprowadzania deszczówki, za którą odpowiadają głębokie oraz szerokie rynny, a kolorystyczna i wizualna spójność systemu warunkuje estetyczny oraz harmonijny wygląd budynku. Zastosowanie systemu rynnowego Foroof pozwala cieszyć się jego właściwościami przez długi czas.

system rynny strotexstal glinmet

System rynnowy Foroof Strotex Stal - właściwości

Do produkcji rynien systemu Foroof wykorzystywana jest blacha ocynkowana Colofer pochodzenia austriackiego. Obecność powłoki gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne różnice temperatur. Z kolei wykorzystanie warstwy tworzywa sztucznego do wykończenia powierzchni warunkuje ochronę antykorozyjną oraz zabezpiecza przed niekorzystnym promieniowaniem UV.

foroof rynny glinmet
Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.200000
Kolor RAL 9005
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Foroof Obejma rury 100 mm - RAL 9005 czarny