Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Uszczelniacz do dachówek SOUDAL COLODACH czarny

30,16 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
2170

 

Cena dotyczy 1 sztuki.

Klej Soudal Colodach w kolorze czarnym

Uszczelniacz Colodach to elastyczny poliuretanowy klej, który sprawdzi się do klejenia różnego rodzaju dachówek. Klej cechuje się łatwą i precyzyjną aplikacją, a dzięki doskonałej przyczepności może być stosowany na różnych podłożach budowlanych, na przykład drewnie, betonie, metalu czy płytach włóknocementowych.
Klej zapewnia precyzyjną i prostą aplikację, dzięki czemu nie ciągnie się i nie spływa z pionowych powierzchni. Z kolei wyjątkowa elastyczność powoduje, że uszczelniacz jest odporny na ruchy podłoża i nie pęka.

Szybkość utwardzania ok. 3 mm / 24 h
Czas otwarty ok. 15 min
Temperatura obróbki od +5°C do +35°C
Wytrzymałość na ścinanie 0,6 MPa.
Wydajność 11 mb spoiny o wym. 5 mm x 5 mm
Przechowywanie 12 miesięcy w fabrycznie zamknietym opak.
Temperatura przechowywania od +5°C do +25°C

Sposób aplikacji

Aby zachować odpowiednią przyczepność kleju, przed jego aplikacją należy upewnić się, że podłoże jest wyczyszczone i wolne od tłuszczu oraz luźnych zanieczyszczeń. Uszczelniacz należy nakładać punktowo lub ścieżkami w odległości około 3 cm od krawędzi dachówki. Celem wyczyszczenia narzędzi oraz świeżych zabrudzeń zaleca się wykorzystanie benzyny lakowej.

 uszczelniacz soudal colodach czarny glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / silikon / uszczelniacz / klej / pokrycia.pl

Więcej informacji
Waga [kg] 0.500000
Kolor RAL 9005
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uszczelniacz do dachówek SOUDAL COLODACH czarny