Uszczelka rozprężna 50 mm x 5 mb

51,11 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
2230

Cena dotyczy rolki o długości 500 cm.

uszczelka rozprężna 50x5 glinmet

Uszczelka rozprężna o wymiarach 20 mm x 50 mm x 5 mb

Uszczelka rozprężna, dzięki swojej wysokiej elastyczności, cechuje się idealną zdolnością do wypełniania różnego rodzaju szczelin. Stosowana jest do uszczelniania kalenicy oraz skosów dachowych, jak również wykorzystywana jest przy montażu stolarki okienno-drzwiowej.

uszczelka rozprężna 50x5 glinmet

Uszczelka rozprężna produkowana jest z pianki poliuretanowej nasączonej zawiesiną akrylu. Impregnat akrylu znacznie wzmacnia walory użytkowe taśmy rozprężnej, którą oprócz elastyczności wyróżnia także wysoka odporność na substancje chemiczne. Taśma ma zdolność do 4-5 krotnego rozprężenia w stosunku do swojej początkowej grubości. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, montaż uszczelki rozprężnej jest znacznie ułatwiony.

uszczelka rozprężna 50x5 glinmet

uszczelka rozprężna 50x5 glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Waga [kg] 0.300000
Szerokość [cm] 2
Wysokość [cm] 5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uszczelka rozprężna 50 mm x 5 mb