Uszczelka do blachodachówki MONZA GLINMET 92kpl

W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
UPM1

Cena dotyczy kompletu:

- uszczelnienie gąsiora dachowego (górna część)

- uszczelnienie pasu nadrynnowego (dolna część)

Elementy produktów grupowanych
Obrazek Nazwa produktu Ilość
Uszczelka profilowana 92KPL
2214
5,75 zł

Uszczelka profilowana do blachodachówki Monza

Uszczelka profilowana dedykowana do blachodachówki Monza stanowi doskonałe zabezpieczenie połaci dachowych przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt ten służy w szczególności do uszczelniania kalenicy i pasa nadrynnowego. Dzięki zastosowaniu uszczelki profilowanej, połać dachowa zyskuje nie tylko uszczelnienie, ale również ochronę przed śniegiem, wodą, przedostającymi się liśćmi, zanieczyszczeniami oraz ptactwem.

uszczelka profilowana blachodachówka monza glinmet

Materiałem, z którego powstają uszczelki profilowane jest pianka polietylenowa. Dzięki jej zastosowaniu, uszczelki zyskują niezwykłą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne czy promieniowanie UV, jak również wysoką izolacyjność termiczną. Ponadto uszczelki profilowane cechują się wysoką elastycznością, co sprawia, że bez trudu mogą zostać dopasowane do kształtu szczelin pod połaciami dachów.

uszczelka profilowana blachodachówka monza glinmet

 

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / akcesoria dachowe / uszczelka blachodachówka monza 93kpl / blachodachówka

Więcej informacji
Długość [cm] 112
Szerokość [cm] 2
Waga [kg] 0.02
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uszczelka do blachodachówki MONZA GLINMET 92kpl