Uchwyt do żaluzji fasadowych

Już od 2,80 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
Tylko %1 pozostał
SKU
9990004215G

Cena dotyczy 1 sztuki.

Uchwyt montażowy do żaluzji elewacyjnych

Uchwyt do żaluzji elewacyjnych to niezbędny element montażowy, który wykorzystywany jest podczas ich instalacji. Zapewnia on stabilne i mocne zamontowanie żaluzji na uprzednio wykonanej konstrukcji. Wykorzystanie tworzywa wysokiego gatunku do produkcji uchwytu zapewnia jego odporność na niekorzystne warunki klimatyczne. Dzięki systemowi uchwytów żaluzje mogą być zamontowane poprawnie oraz w odpowiednich odstępach, a ich montaż jest szybki i prosty.

wieszak uchwyt do żaluzji fasadowych

Uchwyty montażowe - regulacja rozstawu

Uchwyty posiadają 5-stopniową regulację wysokości, dzięki której żaluzje mogą zostać zamontowane w różnych odstępach. Standardowa wysokość robocza wynosi 85 mm lub 95 mm, co pozwala na zamaskowanie wolnych przestrzeni oraz wkrętów. Montaż żaluzji w rozstawie powyżej 105 mm powoduje zwiększoną dostrzegalność wkrętów oraz przerw między żaluzjami.

wieszak uchwyt do żaluzji fasadowych
Wysokość robocza
żaluzji (a)
Odstęp między żaluzjami (b)
85 mm - 23 mm
95 mm - 13 mm
105 mm - 3 mm
115 mm 7 mm
125 mm 17 mm

Uchwyty do żaluzji - instrukcja montażu

Montaż należy rozpocząć od ustalenia według własnych potrzeb odległości między żaluzjami, a następnie odciąć nożem lub nożycami w każdym uchwycie część „drabinki” regulującej poniżej miejsca styku. W dalszym etapie wypoziomować i przykręcić za pomocą wkrętów samowiercących dwa dolne uchwyty. Następnie włożyć żaluzje w uchwyty oraz przykręcić je za pomocą wkrętów samowiercących w górnej ściance żaluzji. Dalej powtórzyć wcześniejsze czynności. Proces montażu żaluzji należy rozpoczynać od dołu.

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Producent Glinmet
Waga [kg] 0.050000
Szerokość [cm] 3,2
Materiał drewno
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uchwyt do żaluzji fasadowych