Struktonit 60x30 czarny CEDRAL New Stonit (łupek)

17,22 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
9990002350

Cena dotyczy 1 sztuki.

Struktonit Cedral New Stonit o wymiarze 60 cm x 30 cm w kolorze czarnym

Struktonit firmy Cedral to doskonały materiał znajdujący zastosowanie jako pokrycie dachowe czy elewacyjne. Płytka włóknowo-cementowa to innowacyjne rozwiązanie, które wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne. Zastosowanie struktonitu jako materiału elewacyjnego sprawia, że budynek cechuje nowoczesny i prosty wygląd, a struktura płytek włóknowo-cementowych tworzy nietuzinkowy efekt wizualny imitujący naturalny łupek.

struktonit cedral new stonit łupek czarny glinmet

Wyjątkowe właściwości struktonitu

Struktonit to nie tylko nowoczesny wygląd, ale także wysoka funkcjonalność. Jest to produkt wysokiej jakości, który wyróżnia się trwałością oraz wytrzymałością. To pozwala cieszyć się wyglądem i właściwościami struktonitu nawet do 30 lat. Dzięki niepalności płytek oraz wydzielaniu niewielkiej ilości dymu w przypadku pożaru, zastosowanie struktonitu to także gwarancja bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem produktu jest jego lekkość i prostota montażu.

struktonit cedral new stonit łupek czarny glinmet

Struktonit – materiał przyjazny środowisku

Struktonit Cedral to naturalny materiał wytwarzany na bazie włókien celulozowych i cementu. Innymi surowcami wykorzystywanymi do produkcji płytek są: mączka wapienna, woda i powietrze. To wszystko sprawia, że struktonit to materiał przyjazny środowisku, który wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami użytkowymi.

Materiał cement, włókna celulozowe, mączka wapienna, woda
Szerokość całkowita płytki 400 mm
Wysokość całkowita 240 mm
Grubość płytki ± 4 mm
Struktura powierzchni łupek
Zastosowanie dachy i elewacje
Czas realizacji zamówienia od 1 do 7 dni roboczych
struktonit cedral new stonit łupek czarny glinmet
Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji
Waga [kg] 1.500000
Kolor RAL 9005
Długość [cm] 40
Szerokość [cm] 24
Materiał włókno-cement
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Struktonit 60x30 czarny CEDRAL New Stonit (łupek)