Śniegołapy dachowe Glinmet Maxi RAL9007 Ciemny srebrny - Połysk

4,74 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990000021

Cena dotyczy 1 sztuki.

Śniegołap dachowy w powłoce połyskowej i kolorze srebrnym ciemnym

Śniegołapy dachowe stanowią doskonałą ochronę przeciwśniegową. Śniegochwyty to proste konstrukcje dachowe, które rozbijają i częściowo zatrzymują osuwający się śnieg. Dzięki temu śniegołapy zabezpieczają systemy rynnowe i inne akcesoria dachowe przed gwałtowanie osuwającym się śniegiem, ale także gwarantują bezpieczeństwo przechodniom poruszającym się pod okapem dachu.

śniegołapy dachowe połysk ciemny srebny glinmet

Właściwości śniegołapów dachowych

Do produkcji śniegołapów MAXI wykorzystywana jest lakierowana blacha stalowa ocynkowana. Pokrycie blachy powłoką połyskową gwarantuje odporność na korozję oraz promieniowanie UV. Zastosowanie takiej powłoki zapewnia wytrzymałość oraz wydłużoną żywotność koloru produktu.
Śniegołapy nadają się do większości blach trapezowych i blachodachówek. Rozstaw otworów na śruby zawiera się w przedziale 22 cm - 25 cm w zależności od ustawienia. Zużycie śniegochwytów to średnio 3 sztuki na metr bieżący.

śniegołapy dachowe połysk ciemny srebny glinmet wymiary

Montaż śniegołapów

Śniegołapy montuje się do blachy trapezowej lub blachodachówki. Poszczególne elementy montowane są naprzemiennie w dwóch rzędach w odległości zależnej od kąta pochylenia dachu. Im bardziej stromy dach, tym gęściej powinny być rozstawione śniegołapy. Oznacza to, że odległość w przypadku stromych dachów powinna wynosić od 10 cm do 30 cm, a w przypadku dachów o łagodnym nachyleniu – średnio 50 cm.

śniegołapy dachowe połysk ciemny srebny glinmet śniegołapy dachowe połysk ciemny srebny glinmet
Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji
Producent Glinmet
Waga [kg] 0.115000
Kolor RAL 9007
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śniegołapy dachowe Glinmet Maxi RAL9007 Ciemny srebrny - Połysk