Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Pas nadrynnowy 100 mm x 100 mm x 2 mb Glinmet

47,54 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990000731

Cena dotyczy 1 sztuki o długości 2 mb.

Pas nadrynnowy o wymiarach 100 mm x 100 mm (2 mb)

Pas nadrynnowy stanowi obróbkę dachową, której główną funkcją jest prawidłowe odprowadzanie wody opadowej do rynny. Dzięki zastosowaniu pasa nadrynnowego, pokrycie dachowe zostaje odpowiednio zabezpieczone przed przeciekaniem wody spływającej z dachu. Podobnie dzieje się w przypadku zastosowania membrany dachowej wyłożonej na pas nadrynnowy – obróbka odprowadza wodę spływającą po membranie. Do produkcji pasów nadrynnowych wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, co sprawia, że są one trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a lakier nie ulega odbarwieniu.

pas nadrynnowy 100 x 100 glinmet

Pas nadrynnowy to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczne wykończenie Twojego dachu. W ten sposób dach zyskuje harmonizujący ze sobą wygląd połączony z estetycznym wykończeniem. Obróbkę nadrynnową montuje się przed położeniem pokrycia dachowego. Pasy nadrynnowe występują w 4 powłokach: powłoce alucynkowej, połyskowej, matowej oraz HPS200.

pas nadrynnowy 100 x 100 glinmet

Szukasz innej obróbki albo interesuje Cię inny wymiar? Napisz do nas [email protected] lub zadzwoń +48 (34) 317 61 30, a my dostosujemy produkt do Twoich potrzeb. Wykonujemy również obróbki niestandardowe, których długość wynosi nawet 6 mb (600 cm ).

pas nadrynnowy 100 x 100 glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

producent / pas nadrynnowy / pokrycia.pl

Więcej informacji
Waga [kg] 2.180000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pas nadrynnowy 100 mm x 100 mm x 2 mb Glinmet