Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Panel dachowy EVO T 25 Glinmet - Połysk Mikrofala

Cena promocyjna 44,90 zł Normalna cena 46,90 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990003822

Szerokość całkowita arkusza wynosi - 110 cm

Panel dachowy EVO Glinmet mikrofala - imitacja blachy na rąbek stojący

Panel dachowy EVO to połączenie tradycyjnego wyglądu blachy na rąbek z blachą trapezową. Panel wyróżnia się innowacyjnym i minimalistycznym wyglądem, a jego wysokie parametry użytkowe sprawiają, że stanowi on doskonały materiał na pokrycie dachowe. Nowoczesna funkcjonalność panelu dachowego EVO, oprócz wyjątkowej wytrzymałości, polega na szerokim kryciu oraz wygodnym i szybkim montażu. Panele dachowe EVO to produkt stworzony z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach dla pokryć dachowych.

panel dachowy ną rąbek glinmet evo ewo

Powłoka połyskowa jako połączenie niezawodności z niską ceną

Powłoka cechuje się wysokim połyskiem oraz gładkością. Blacha stalowa ocynkowana pokryta powłoką połyskową została opracowana z myślą o odporności na korozję oraz promieniowanie UV. Zastosowanie powłoki połyskowej zapewnia wytrzymałość oraz odpowiednie walory estetyczne. Grubość powłoki ochronnej wynosi 25 μm. Powłoka dostępna jest w szerokiej gamie barw.

powłoka polyskowa rąbek stojący mat glinm
et

Panel dachowy EVO Glinmet - blacha na rąbek w połączeniu z blachą trapezową

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii do produkcji panelu dachowego EVO sprawiło, że wyróżnia się on wyjątkowymi parametrami. Jednym z nich jest szeroki profil panelu, który gwarantuje szybszy montaż oraz ogranicza ilość odpadu. Szeroki profil to połączenie ekonomiczności, prostoty montażu i funkcjonalności.

Materiał Stal DX+Z ocynkowana obustronnie (Z225) + powłoki ochronne + lakier dekoracyjny.
Szerokość całkowita 1100 mm
Szerokość krycia 1060 mm
Maksymalna długość arkusza 7000 mm
Wysokość całkowita 25 mm
Minimalne nachylenie połaci dachowej
Grubość blachy 0.5 mm
Masa 1m² ≈ 5 kg
Producent Glinmet
Czas realizacji zamówienia Od 1 do 7 dni roboczych
panel dachowy trapezowy glinmet evo wymiary

Mikroprofilowanie - gwarancja sztywności

Za intrygujący wygląd panelu dachowego EVO oraz jego funkcjonalność odpowiedzialne są także mikroprzetłoczenia. Ich obecność na całej powierzchni panelu sprawia, że ryzyko wytworzenia naprężeń oraz efektu falowania zostaje znacznie ograniczone, dzięki czemu blacha zyskuje wyjątkową sztywność. Mikroprofilowanie to nie tylko doskonała funkcjonalność, ale również atrakcyjny wygląd, który przekłada się na nowoczesny charakter Twojego dachu.

panel dachowy evo mikrofala glinmet

Panel dachowy EVO - prosty i szybki montaż

Cechą charakterystyczną panelu dachowego EVO jest jego szybki i łatwy montaż. Szeroki profil panelu oznacza szerokie krycie, co sprawia, że skutecznie redukuje to czas montażu. Pokrycie dachu wykonywane jest według techniki montażu blach trapezowych, a do mocowania paneli wykorzystywane są wkręty. Dodatkowym atutem produktu jest niewidoczność wkrętów, a za ich maskowanie odpowiedzialne jest podwójne przetłoczenie panelu. Prosty montaż paneli i ich wyjątkowe właściwości to cechy produktu idealnego.

panel na rąbek trapez glinmet evo

Panel dachowy EVO Glinmet - nasze realizacje

Panel dachowy EVO Glinmet to produkt posiadający szerokie zastosowanie. Nadaje się on do stosowania zarówno na budynkach prywatnych jak i przemysłowych. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje.

panel na rąbek trapez evo

 

panel glinmet evo

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Producent Glinmet
Szerokość [cm] 110
Wysokość [cm] 2,5
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Grubość powłoki lakierniczej [μm] 25
Szerokość krycia [cm] 106
Minimalne nachylenie połaci dachowej
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Panel dachowy EVO T 25 Glinmet - Połysk Mikrofala