Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Panel dachowy EVO T 25 Glinmet - Mat

46,90 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990003808-PP

Szerokość całkowita arkusza wynosi - 110 cm

Panel dachowy EVO Glinmet - imitacja blachy na rąbek stojący

Panel dachowy EVO to połączenie tradycyjnego wyglądu blachy na rąbek z blachą trapezową. Panel wyróżnia się innowacyjnym i minimalistycznym wyglądem, a jego wysokie parametry użytkowe sprawiają, że stanowi on doskonały materiał na pokrycie dachowe. Nowoczesna funkcjonalność panelu dachowego EVO, oprócz wyjątkowej wytrzymałości, polega na szerokim kryciu oraz wygodnym i szybkim montażu. Panele dachowe EVO to produkt stworzony z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach dla pokryć dachowych.

evo panel ewo glinmet na rąbek

Powłoka matowa jako elegancja i nowoczesny design w jednym

Zastosowanie powłoki matowej nadaje blasze wyjątkowych walorów estetycznych, a jej matowa powierzchnia cechuje się głębią i ciepłem. Powłoka matowa dzięki obecności wyraźnej struktury sprawia, że panel nabiera unikalnego charakteru, a jego kolory są głębokie i trwałe. Blacha stalowa powlekana organiczne została opracowana z myślą o odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Grubość powłoki lakierniczej wynosi 35 μm.

panel dachowy glinmet

Panel dachowy EVO Glinmet - blacha na rąbek w połączeniu z blachą trapezową

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii do produkcji panelu dachowego EVO sprawiło, że wyróżnia się on wyjątkowymi parametrami. Jednym z nich jest szeroki profil panelu, który gwarantuje szybszy montaż oraz ogranicza ilość odpadu. Szeroki profil to połączenie ekonomiczności, prostoty montażu i funkcjonalności.

Materiał Stal DX+Z ocynkowana obustronnie (Z225) + powłoki ochronne + lakier dekoracyjny.
Szerokość całkowita 1100 mm
Szerokość krycia 1060 mm
Maksymalna długość arkusza 7000 mm
Wysokość całkowita 25 mm
Minimalne nachylenie połaci dachowej
Grubość blachy 0.45 mm
Masa 1m² ≈ 4,5 kg
Producent Glinmet
Czas realizacji zamówienia Od 1 do 7 dni roboczych
wymiary panel dachowy trapez

Podwójne przetłoczenie - dodatek nie tylko wizualny

Panel dachowy EVO dostępny jest w wersji z podwójnie profilowanym trapezem. Podwójne przetłoczenie to nie tylko dodatek wizualny, ale także zabezpieczenie, które zwiększa sztywność panelu dachowego. Podwójny trapez ogranicza ryzyko naprężeń oraz nadaje panelowi niezwykłego charakteru.

panel dachowy evo mikrofala glinmet

Panel dachowy EVO - prosty i szybki montaż

Cechą charakterystyczną panelu dachowego EVO jest jego szybki i łatwy montaż. Szeroki profil panelu oznacza szerokie krycie, co sprawia, że skutecznie redukuje to czas montażu. Pokrycie dachu wykonywane jest według techniki montażu blach trapezowych, a do mocowania paneli wykorzystywane są wkręty. Dodatkowym atutem produktu jest niewidoczność wkrętów, a za ich maskowanie odpowiedzialne jest podwójne wysokie przetłoczenie panelu. Prosty montaż paneli i ich wyjątkowe właściwości to cechy produktu idealnego.

panel dachowy evo glinmet montaż

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Producent Glinmet
Szerokość [cm] 110
Wysokość [cm] 2,5
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Grubość powłoki lakierniczej [μm] 35
Szerokość krycia [cm] 106
Minimalne nachylenie połaci dachowej
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Panel dachowy EVO T 25 Glinmet - Mat