Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Membrana STROTEX-Q Nextreme 200 g

6,69 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
1254

Cena dotyczy 1 m².

Membrana dachowa Strotex-Q Nextreme

Produkt Nextreme to 4-warstwowa otwarta dyfuzyjnie membrana dachowa. Wyróżnia się ona wyjątkową wytrzymałością, a dzięki swoim właściwościom spełnia swoje zadanie jako zabezpieczenie pokrycia przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Ponadto membrana poprawia efektywność cieplną systemu dachowego.

membrana dachowa strotex-q nextreme 200g glinmet

Oferowana membrana dachowa jest doskonałym materiałem wiatroizolacyjnym oraz w pełni wodoszczelnym. Dzięki tym właściwościom, spełnia ona swoją funkcję w zabezpieczaniu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, na przykład deszczem, wiatrem lub śniegiem. Membranę wyróżnia także wysoka przepuszczalność pary wodnej, co pomaga w odprowadzaniu wilgoci. Z kolei wysoka gramatura produktu (200 g) sprawia, że jest on wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą pojawić się w trakcie montażu.

membrana dachowa strotex-q nextreme 200g glinmet

 

Właściwości membrany Strotex-Q Nextreme

Membrana dachowa Foliarex Strotex-Q Nextreme to wysokiej jakości materiał zabezpieczający. Jej paroprzepuszczalność sprawia, że membrana odprowadza wilgoć przez szczelinę wentylacyjną na zewnątrz. Z kolei dzięki obecności stabilizatorów UV, które spowalniają procesy starzenia, membrana dłużej zachowuje swoje właściwości.

Szerokość rolki 1500 [mm]
Długość membrany w rolce 50 [m]
Deklaracja właściwości użytkowych 036-CPR/2015
Reakcja na ogień Klasa E
Wodoszczelność Klasa W1
Wytrzmałość na roździeranie wzdłóż 200 (+40;-40) [N]
Wytrzmałość na roździeranie w poprzek 200 (+40;-40) [N]
Giętkość w niskiej temperaturze -30°C
Przenikanie pary wodnej (Sd) 0.03 (-0.01;+0.03)

 

membrana dachowa strotex-q nextreme 200g glinmet

 

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia/ akcesoria dachowe/ folia dachowa / membrana paroprzepuszczalna / dane techniczne / parametry

Więcej informacji
Waga [kg] 0.200000
Szerokość [cm] 150
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Membrana STROTEX-Q Nextreme 200 g