Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Membrana STROTEX-Q Supreme 170 g

5,26 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
9990000892

Cena dotyczy 1 m².

Membrana dachowa Strotex-Q Supreme

Produkt Strotex-Q Supreme to 4-warstwowa membrana dachowa, do produkcji której zastosowano Technologię Podwójnego Włókna (TPW). Dzięki tej technologii, membrana dachowa poprawia efektywność cieplną systemu dachowego oraz wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością.

membrana dachowa strotex-q supreme 170 glinmet

Oferowana membrana dachowa jest doskonałym materiałem wiatroizolacyjnym oraz w pełni wodoszczelnym. Dzięki tym właściwościom, spełnia ona swoją funkcję w zabezpieczaniu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, na przykład deszczem, wiatrem lub śniegiem. Membranę wyróżnia także wysoka przepuszczalność pary wodnej, co pomaga w odprowadzaniu wilgoci. Z kolei wysoka gramatura produktu (170 g) sprawia, że jest on wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą pojawić się w trakcie montażu.

membrana dachowa strotex-q supreme 170 glinmet

 

Właściwości membrany Strotex-Q Supreme

Membrana dachowa Foliarex Strotex-Q Supreme to wysokiej jakości materiał zabezpieczający. Jej paroprzepuszczalność sprawia, że membrana odprowadza wilgoć przez szczelinę wentylacyjną na zewnątrz. Z kolei dzięki obecności stabilizatorów UV, które spowalniają procesy starzenia, membrana dłużej zachowuje swoje właściwości.

Szerokość rolki 1500 [mm]
Długość membrany w rolce 50 [m]
Deklaracja właściwości użytkowych 008-CPR/2019
Reakcja na ogień Klasa E
Wodoszczelność Klasa W1
Wytrzmałość na roździeranie wzdłóż 170 (+60;-60) [N]
Wytrzmałość na roździeranie w poprzek 180 (+60;-60) [N]
Giętkość w niskiej temperaturze -30°C
Przenikanie pary wodnej (Sd) 0.02 (-0.04;+0.01)

 

membrana dachowa strotex-q supreme 170 glinmet

 

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia/ akcesoria dachowe/ folia dachowa / membrana paroprzepuszczalna / dane techniczne / parametry

Więcej informacji
Waga [kg] 0.170000
Szerokość [cm] 150
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Membrana STROTEX-Q Supreme 170 g