Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Grzebień okapowy z wentylacją RAL8017 Brązowy

4,71 zł
W magazynie - wysyłka w 1-3 dni
SKU
841

Cena dotyczy 1 sztuki

grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmet

Grzebień okapowy z kratką wentylacyjną – wróblówka w kolorze brązowym

Grzebień okapowy z kratką wentylacyjną to produkt, który doskonale zabezpiecza okap połaci dachowej. Zastosowanie grzebienia gwarantuje ochronę przed przedostawaniem się gryzoni, ptactwa czy nawiewaniu zanieczyszczeń takich jak liście. Dodatkowo grzebień okapowy pełni funkcje wentylacją. Obecność kratki wentylacyjnej pod grzebieniem odpowiada za prawidłową wentylację i cyrkulację powietrza. Produkt zapewnia także odpływ wody opadowej z membrany dachowej.

grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmet

Do produkcji grzebienia okapowego wykorzystywane jest wysokiej jakości tworzywo PP, które cechuje się odpowiednią elastycznością. Zastosowanie takiego materiału sprawia, że produkt jest odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV, dzięki czemu jego żywotność jest wydłużona. Grzebień okapowy to także możliwość idealnego dopasowania do profilu pokrycia. Struktura grzebienia gwarantuje jego dopasowanie do kształtu połaci dachowej, dlatego doskonale sprawdzi się do blachodachówek, dachówek i blach trapezowych.

grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmet

montaż grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmet

Połączenie zabezpieczeń okapu odbywa się przy użyciu zatrzasków, dlatego też montaż grzebienia jest niezwykle prosty. Oferujemy grzebień okapowy z wentylacją w 2 kolorach: czarnym i brązowym.

grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmetmontaż

 

informacja grzebień okapowy wróblówka z wentylacją brązowa glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / akcesoria dachowe / zabezpieczenie okapu / wróblówka z kratką wentylacyjną / grzebień

Więcej informacji
Waga [kg] 0.120000
Kolor RAL 8017
Długość [cm] 100
Wysokość [cm] 60
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Grzebień okapowy z wentylacją RAL8017 Brązowy