Gąsior do blachodachówki 2 mb

64,84 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9905800583

Cena dotyczy 1 sztuki o długości 2 mb.

Gąsior baryłkowy - wykończenie kalenicy dachowej do blachodachówki

Gąsiory stanowią specjalny rodzaj akcesoriów przeznaczonych do montażu na kalenicach oraz narożach dachowych, gdzie osłaniają one styki dwóch połaci dachowych. Istotną funkcją gąsiorów jest nie tylko umożliwianie prawidłowej wentylacji spodniej konstrukcji dachowej, ale także ochranianie przestrzeni pod dachem przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda czy para wodna. Gąsior baryłkowy przeznaczony jest dla pokryć dachowych wykonanych z blachodachówki. Produkt powstaje z blachy ocynkowanej pokrytej dodatkowymi powłokami, co sprawia, że gąsiory odporne są na korozje oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Gąsiory baryłkowe występują w 3 powłokach: powłoce połyskowej, matowej oraz powłoce Colorcoat HPS200 Ultra.

gąsior baryłkowy do blachodachówki glinmet

Niezwykle istotną funkcją gąsiorów jest ich ochrona przed przeciekaniem wody. Zastosowanie gąsiorów stanowi zabezpieczenie pokrycia dachowego przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda opadowa czy para wodna. Ponadto zastosowanie gąsiorów pozwala na łączenie połaci dachowych. Gąsiory występują w opcji do blachy trapezowej, jak również są dostępne w wersji do blachodachówki.

gąsior baryłkowy do blachodachówki glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pokrycia / trapez / pokrycia.pl

Więcej informacji
Waga [kg] 5.000000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gąsior do blachodachówki 2 mb