Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Foroof Lej spustowy 150/100 mm - RAL 8017 Brązowy

43,67 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001758

Cena dotyczy jednej sztuki.

Lej spustowy 150/100 mm - stalowy RAL8017 (brązowy) Foroof

Lej (sztucer) łączy ze sobą rynnę z rurą spustową. Dzięki temu elementowi woda, która gromadzi się w rynnie, jest odprowadzana do rury spustowej. Sztucer montuje się bezpośrednio na rynnie, dzięki temu połączenie nie wymaga użycia łączek.
Rozmiar leja spustowego wynosi 150 mm, a średnica wylotu 100 mm.

lej spustowy 150 brązowa strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Forroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Forroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.350000
Kolor RAL 8017
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Foroof Lej spustowy 150/100 mm - RAL 8017 Brązowy