Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Blacha Płaska Glinmet 200 x 125 cm - Alucynk

94,75 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990000359

 

Cena dotyczy arkusza blachy 200 cm x 125 cm

Blacha płaska w powłoce alucynkowej

Blacha płaska to produkt wyróżniający się szerokim zastosowaniem. Jest to blacha ciesząca się dużą popularnością wśród materiałów wykorzystywanych do obróbek dekarskich. Blacha płaska gładka ma właściwości elastyczne, dzięki czemu można ją z łatwością profilować oraz dopasować obróbkę do pokrycia dachowego. Pokrycie blachy płaskiej powłoką alucynkową to ekonomiczne rozwiązanie, ale jednocześnie nadające blasze solidną wytrzymałością i trwałość.

blacha płaska alucynk glinmet

Powłoka alucynkowa to wzmocniona ochrona w niskiej cenie

Powłoka alucynkowa zapewnia wysoką odporność blachy na niekorzystne warunki atmosferyczne. Powłoka wykonywana jest ze stopu aluminium, który pozwala uzyskać wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, korozją oraz działaniem azotów. Pokrycie blachy powłoką alucynkową zwiększa jej wytrzymałość na działanie środowiska

blacha płaska alucynk glinmet

Blacha płaska – zastosowanie i wymiar

Blacha płaska jest uniwersalnym produktem cieszącym się szerokim zastosowaniem. Najczęściej blacha płaska służy jako materiał wykorzystywany do różnorakich obróbek dekarskich, jak również obróbek okiennych, a nawet wykorzystywana jest przy obudowach maszyn.
Oferowana blacha ma grubość 0.5 mm. Blacha dostępna jest w arkuszach o wymiarze: 200 cm dł. x 125 cm szer.
Szukasz innego koloru albo interesuje Cię inny wymiar? Napisz do nas na glinmet@glinmet.pl albo zadzwoń +48 (34) 317 61 30 , a my dopasujemy produkt do Ciebie.

blacha płaska alucynk glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

blacha gładka

Więcej informacji
Waga [kg] 15.000033
Kolor Alucynk
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 125
Materiał alucynk
Grubość blachy [mm] 0,5
Grubość powłoki lakierniczej [μm] 0.02 + 0.02
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blacha Płaska Glinmet 200 x 125 cm - Alucynk