Blacha trapezowa Glinmet T 7 podbitka Ciemny Dąb

57,90 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990003365

Szerokość całkowita arkusza wynosi - 119 cm

Blacha trapezowa T7 drewnopodobna Ciemny Dąb

Blacha trapezowa T7 to produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się przede wszystkim jako podbitka dachowa w budynkach mieszkalnych, gospodarczych i użytkowych. Podbitka wykonana z blachy stalowej nie jest podatna na procesy starzenia oraz utratę koloru, w przeciwieństwie do podbitki wykonanej z PVC. Produkt ten nie wymaga konserwacji ani malowania. Blachę trapezową T7 cechuje duża dostępność kolorów i powłok, dzięki czemu produkt ten ma szerokie zastosowanie i stanowi jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.

podbitka dab drewnopodobna glinmet

Powłoka drewnopodobna Ciemny Dąb jako doskonała imitacja drewna

Blacha Ciemny Dąb jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują materiału o wyglądzie prawdziwego drewna, ale cechującego się lepszymi właściwościami. Produkt ten nie wymaga konserwacji, a jego wyjątkowy design nadaje blasze niebanalnego i efektownego wyglądu. Blacha drewnopodobna ze względu na swoje szerokie zastosowanie może zostać wykorzystana do budowy: bram, furtek, kompletnych ogrodzeń, altan czy podbitek dachowych. 
Powłoka drewnopodobna Ciemny Dąb stanowi idealne odwzorowanie charakteru drewna, a jej głębokie i wyraziste kolory nadają jej dodatkowych walorów estetycznych.

powłoka drewnopodobna ciemny dąb glinmet

 

Blacha trapezowa T7 to idealna podbitka dachowa

Blacha trapezowa T7 zastosowana jako podbitka dachowa charakteryzuje się odpornością na procesy starzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. W porównaniu z podbitką PVC, blacha trapezowa T7 wyróżnia się większą sztywnością. Dzięki szerokiej dostępności kolorów i powłok tego produktu, w tym powłok drewnopodobnych, blacha trapezowa T7 stanowi najlepsze rozwiązanie spośród wszystkich dostępnych podbitek.

Materiał Stal DX+Z ocynkowana obustronnie (Z225) + powłoki ochronne + lakier dekoracyjny.
Szerokość całkowita 1190 mm
Szerokość krycia 1140 mm
Maksymalna długość arkusza 5000 mm
Wysokość całkowita 7 mm
Minimalne nachylenie połaci dachowej Nie dotyczy
Grubość blachy 0.5 mm
Masa 1m² 5 kg
PRODUCENT GLINMET
Czas realizacji zamówienia Od 1 do 7 dni roboczych
blacha trapezowa t7 wymiary

Na wytrzymałość i sztywność blachy największy wpływ ma wysokość przetłoczenia (profilu). Oznacza to, iż im wyższy profil, tym blacha będzie bardziej sztywna. Trapezy o niższym przetłoczeniu (T14, T18) idealnie sprawdzą się na budynku o małej i średniej powierzchni. Z kolei blachy trapezowe o wysokim profilu (T35, T55) nadadzą się w przypadku dużych obiektów.
Przykładowe realizacje: Blacha trapezowa T7 Złoty Dąb

blacha podbitka glinmet podbitka blacha podbitkowa t7 glinmet podbitka

Potrzebujesz innego koloru blachy? Chcesz dowiedzieć się jak będzie wyglądać dostawa z blachą? Napisz na [email protected] albo zadzwoń +48 (34) 317 61 30, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

blacha podbitkowa glinmet t7

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Producent Glinmet
Waga [kg] 0.000000
Kolor Ciemny Dąb
Szerokość [cm] 119
Wysokość [cm] 0,7
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Grubość powłoki lakierniczej [μm] 25
Szerokość krycia [cm] 114
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blacha trapezowa Glinmet T 7 podbitka Ciemny Dąb